БСФК (Бровари) – «Дніпро» (Херсон) – 0:4

17.01.22. УХЛ. БСФК (Бровари) – «Дніпро» (Херсон) – 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Дворник (Кирющенков, Бандуркін), 7:22. 0:2 – Попов (Сергєєв, Севанькаєв), 13:11. 0:3 – Сергєєв (Попов, Саврицький), 27:11. 0:4 – Попов (Сергєєв, Севанькаєв), 49:56.

БСФК: Сушак (Майко); Логач – Кисельов, Д.Давидов – Дахновський, Трошкін – Козловський, Іщенко – І.Бойко; Стецюра – Ступак – Бородай, Алдамжаров – Бешаров – Пасманік, Грабовецький – Андрющенко – Панченко, Р.Бойко – Портной – Кривоножкін. Тренер – Олександр Бобкін.

«Дніпро»: Писаренко (Сулютін); Голубич – Саврицький, Павлов – Ратушний, Панков – Будько; Попов – Сергєєв – Севанькаєв, Кирющенков – Хамматов – Тищенко, Бондаренко – Бандуркін – М.Дворник, Русаков, Булах, Горєчішніков. Тренер – Віктор Богатирьов.

Кидки:23 (7+6+10) – 37 (19+6+12).
Штраф: 4 (2+0+2) – 10 (0+8+2).

Стартовий розклад для команд був таким. Для 85% гравців господарів льоду це була четверта гра за чотири дні (з урахуванням уїк-енду в МХЛ), команду поповнив захисник Денис Давидов.

У “Дніпра” відбулася чергова ротація складу: замість відзаявлених Микити Кардашова та Олексія Зайцева ряди “щук” поповнили екс-гравці ХК “Маріуполь” захисник Максим Гречішніков та форвард Артем Севанькаєв. Через застуду пропускав матч Олексій Басков.

БСФК на куражі після перемоги над “Кременчуком” та виграних двох зустрічей із “Молодою гвардією” помчав уперед, але наткнувся на жорстку оборону гостей. Херсонці остудили запал броварчан зустрічними атаками, і далі обидва колективи видали швидкісний, але коректний хокей.

Кидок Платона Попова парирує Назарій Сушак, здалеку перевірив голкіпера Кирило Будько. На 6-й хвилині Віталій Кірющенков намагався проштовхнути шайбу під щитками. Але вже за хвилину його кидок у бік воріт, а Микола Дворник одним дотиком переправляє її у сітку – 0-1.

Денис Бородай з незручної руки спробував перекинути голкіпера, але шайба пішла вище за ворота. На віражі вирішив прорватися до позицій Сергія Писаренка Ярослав Панченко, але врізався у стійку.

На 14-й хвилині міг забивати дебютну шайбу Артем Севанькаєв, але гол відбувся вже наступної миті. Олексій Сергєєв зберіг шайбу у боротьбі за воротами, зряче віддав пас на п’ятачок, а Попов розстріляв відкритий кут – 0-2.

Намагаються розмочити рахунок броварчани, Тимур Бешаров прострілює на Олексія Дахновського – голкіпер забирає шайбу. На останній хвилині – перше вилучення у матчі (Леонід Пасманік). Слідує розіграш, кидок від синьої лінії завдає Дмитро Саврицький, але цифри на табло не змінюються.

Хвилину та 12 секунд у більшості на старті 2-го періоду “Дніпро” грав у більшості. Незважаючи на кидки, збільшити рахунок вдалося вже в рівних складах. Сергєєв добиває після кидка Максима Гречишникова – 0-3.

“Дніпро” продовжує атакувати, але постріл Гліба Бандуркіна припадає у воротаря. БСФК огризається атаками Бешарова та Бородая, Пасманік кружляє навколо воріт.

Севанькаєв отримує пас на вихід один з голкіпером, але не встигає підробити собі шайбу під точний кидок. 31-а хвилина – на лаві штрафників Кирило Бондаренко. За півхвилини компанію йому складає Саврицький. Помиляється Горечишников – і теж їде до штрафбоксу. Але навіть за три хвилини гри 5х3 херсонці не дали господарям створити щось небезпечне для своїх воріт. Тільки Горечишников вийшов на лід, як у боротьбі із захисником стикається з голкіпером броварчан і знову видаляється.

Тільки на 37-й хвилині “Дніпро” нарешті опинився у повному складі і знову почав комбінувати у зоні суперника. Пішов кидок за кидком здалеку, але й господарі зуміли відстояти свої ворота до перерви.

Початок 3-го періоду затримався, і щуки рвонули зі старту вперед. Кидають Попов, Кирющенков – голкіпер, атаку Булата Хамматова блокують захисники. Підступно кидав з-під захисника Богдан Ступак – закриває кут Писаренко.

Бешаров у боротьбі з Сергєєвим за воротами упускає шайбу, а Попов одним рухом відправляє шайбу під перекладину. 0-4? ні, арбітри після відеоперегляду вирішують, що форвард броварчан не просто так зачепився за ключку Сергєєва. “Дніпро” і в меншості проводить атаку, яку Кирющенков ледь не завершує взяттям воріт.

На 47-й хвилині БСФК проводить масовану атаку, але “щуки” продовжують “сушити” гру. А на 50-й хвилині Сергєєв знаходить пасом вільного Попова, двоє суперників кидаються на нього, але Платон із центру зони чітко відправляє снаряд у “дев’ятку” воріт – 0-4..

Броварчани збилися на індивідуальну гру, а захисникам “Дніпра” це було лише на руку. Хвилин за 5 до сирени херсонці по-господарськи розташовуються в зоні БСФК і змушують суперника фолити. Остання хвилина – господарі хочуть забити шайбу престижу, а Попов робить усе для хет-трику. Але нікому досягти своєї мети так і не вдалося.

“Щуки” виходять на 3-е місце у турнірних перегонах, а “суха” серія Сергія Писаренка складає 135:32 хвилин.

Головний тренер “Дніпра” Віктор Богатирьов у післяматчевому інтерв’ю зазначив:

– Тяжкий був початок, ми з коліс, затрималися трохи в дорозі. Але хлопці виявили волю, рухалися. Гарні моменти створювали. Нові гравці вписалися, я задоволений. У другому періоді чотири хвилини, мабуть, у меншості вистояли. Але гра поки що влаштовує.

Все залежить від настрою, сьогодні він був добрий. До хлопців дійшло, що треба налаштовуватись на будь-якого суперника. Молоді, не молоді … У нас завжди важкі матчі виходять з “барсами”, БСФК. Команда гідна, вони себе в Кременчузі показали. Нам зараз у дорогу і готуватися до зустрічі із “Соколом”.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»