Вагомі результати вихованців Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості зі спортивного орієнтування

З 2 по 7 вересня 2020 року на Херсонщині в Олешківському районі проходив чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, командний, на окремих дистанціях), клубний Кубок України (бігом, ІІІ-IV ранг), чемпіонат України серед ветеранів.

Вже на першому навчальному тижні спортсмени-орієнтувальники Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості  мають вагомі результати.

Вихованці та керівники гуртків «Спортивне орієнтування»  увійшли до команд Херсонської області, які у командному чемпіонаті України та счемпіонаті України серед ветеранів стали срібними призерами.

– Скворцов Юрій   (ЗЗСО № 44),  посів І місце в естафеті (група Ч-16) та два ІІІ місця – на середній та подовженій дистанціях (група Ч-16). Керівник  гуртка – Ірина Васіна;

Кражев Ігор (Херсонське вище професійне комерційне училище), став другим в естафеті (група Ч-18) та третім на довгій дистанції (група Ч-18). (Керівник гуртка – Олександр Щербина;

–  Цивільська Фея (Херсонський національний технічний університет), фінішувала першою у спринті та другою на середній дистанції. Керівник  гуртка – Ірина Васіна).