Визначився чемпіон Каховки з шашок-64

01-02 лютого 2020 року в МПК «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з шашок-64 (класична гра) 2020 року. Організатори: Каховська міська шашкова федерація та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради. Змагання відбулись за організаційної підтримки міського відділу культури та адміністрації МПК.

В чемпіонаті взяли участь 26 шашкістів різного віку з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Бериславського та Іванівського районів. За підсумками першості перемогу та звання чемпіона Каховки з шашок-64 2020 року завоював каховчанин Володимир Дем’янюк, який набрав 12 очок з 16-ти можливих. Стільки ж набрав представник Нової Каховки  Анатолій Горбач, але поступився переможцю за додатковими показниками. На третьому місці завершив чемпіонат каховчанин Євген Марчук (11 очок).

У заліку серед ветеранів переміг Юрій Гайович з Бериславського району. на другому місці – Віктор Мануйло (Н.Каховка), на третьому – Василь Райляну (Бериславський район).

Серед жінок кращі результати в чемпіонаті показали Ольга Мелехина з Малокаховки та каховчанки Марія Беляцька і Євгенія Ралко.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від організаторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *