Визначилися перші переможці “Дитячої Олімпіади Херсонщини-2019”

Визначилися перші переможці “Дитячої Олімпіади Херсонщини-2019”,  яка проходить в Центрі Олімпійских видів спорту «Прибрежний» смт. Лазурне Скадовського району.

Так першими переможцями у змаганнях з Легкої атлетики стали:

Біг на 60 метрів

Дівчата:

1 місце    Сергіенко Наталія            Херсон

2 місце    Гура Ірина                            Каховський р-н.

3 місце    Мороз Дар’я                        Херсон 

Юнаки: 

1 місце    Коровайко Олександр       В. Лепетиський р-н .  

2 місце    Максимюк Влад                     Новотрїцький р-н.

3 місце    Брунак Антон                         Голопристанський р-н.

 Метання м’яча 

 Дівчата: 

1 місце     Кашлюк Яна (41,50 м.)                Каланчацька ОТГ

2 місце     Кривенко Олена (41,20 м.)       Бериславський р-н.

3 місце     Митровська Дар’я (38,90 м.)    Білозерський р-н.

 Юнаки:

1 місце    Козир Микита (55.10 м.)        м. Херсон

2 місце    Рибак Андрій (51.95 м.)          м. Херсон

2 місце    Герасімов Євген (50.10м.)      Горностаївський р-н.

 Біг на 500 метрів

 Дівчата: 

1 місце     Шилик Віроніка (1хв. 37,9 сек)       Каховський р-н.

2 місце     Кайова валерія (1хв. 38,4 сек)        Херсон

3 місце    Сергієнко Наталія (1 хв. 38,9 сек)   Херсон  

  Біг на 600 метрів

 Юнаки: 

1 місце    Коровайко Олександр (1 хв. 38,8 сек)  Великолепетиський р-н.

2 місце    Брунак Антон (1 хв. 43.8 сек)                    Голопристанський р-н.

3 місце   Титаренко Артем (1 хв. 53,2 сек)               Херсон

 Стрибки у довжину

 Дівчата:

1 місце     Шилик Вероніка (3,93 м.)          Каховський р-н

2 місце    Кайова Валерія   (3,93 м.)            м. Херсон

3 місце    Сергієнко Наталія (3,84 м.)         м. Херсон

 Юнаки:

1 місце     Рибак Андрій (4,71 м.)                    м. Херсон

2 місце    Коровайко Олександр (4,71 м.)  Великолепетиський р-н.

3 місце    Попович Дмитро (4,68 м.)             Каланчацька ОТГ

Переможці в легкоатлетичній естафеті:

1 місце    команда   Голопристанського району

2 місце    команда   м. Каховка

3 місце    команда   м. Херсон

 Переможці у командному підсумку:

 1 місце       м. Херсон

2 місце        Голопристанський р-н

3 місце        м. Каховка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *