Випускники Скадовської філії Херсонського фахового спортивного коледжу взяли участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років

З 23 вересня по 4 жовтня 2021 року у м. Рованіємі  (Фінляндія) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.

У складі збірної України   гідно виступили випускники відділення важкої атлетики  Скадовської філії  КЗ «Херсонський фаховий спортивний коледж» Херсонської обласної ради, які  у своїх вагових категоріях завоювали медалі.

Так, Олексій Хандусь  став срібним призером чемпіонату Європи серед молоді до 23 років у сумі двоборства та чемпіоном  у поштовху, здобувши 2 медалі.. Виступаючи у ваговій категорії до 102 кг, показав  результат у сумі двоборства 350 кг.

У ваговій категорії до 96 кг збірну України представляли двоє важкоатлетів і обидва не залишились без медалей.

Скадовчанин  Максим Домбровський здобув бронзові нагороди в ривку з результатом 161 кг і в поштовху – 191 кг, а в сумі двоборства посів 4-те місце.

Його товариш по команді Ілля Москаленко виборов дві нагороди – бронзу в сумі двоборства та срібло в поштовху.

Джерело: Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради – Главная | Facebook