Відбувся І етап відкритих обласних змагань «Зелений стадіон-2019»

6 вересня 2019 року у м. Олешки  відбувся І етап відкритих обласних змагань «Зелений стадіон-2019» з елементами паркового орієнтування. Центр змагань знаходився на території стадіону «Старт».

Організатори заходу:  комунальна  установа «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Херсонської обласної ради,

Олешківський центр дитячої та юнацької творчості та Херсонський центр спортивно-оздоровчої роботи «Юнга».

Незважаючи на не дуже сприятливу погоду, на старт вийшли 180 вихованців, які представляли Олешківський центр дитячої та юнацької творчості (ОЦДЮТ), Херсонський Центр позашкільної роботи (ХЦПР),  Херсонський Центр дитячо-юнацької творчості, Херсонський центр спортивно-оздоровчий роботи «Юнга», Олешківську ДЮСШ,   Олешківську гімназію,  Олешківську спеціалізовану школу №4,  Олешківську спеціалізована школу №2 з поглибленим вивченням іноземних мов, Раденську загальноосвітню школу,  КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості  учнівської  молоді» Херсонської обласної ради (КЗ ЦТКТУМ), спортивний клуб «Троя», а також батьки вихованців, тренери та керівники гуртків, мешканці міст Херсона та Олешок.

 Зазначимо, вперше в цих змаганнях брали участь 18 гуртківців Олешківського центру дитячої та юнацької творчості,  які вибороли 3 медалі, з яких  2  золоті та  1 срібна.

За підсумками змагань переможцями і призерами у своїх вікових категоріях серед дівчат та юнаків стали:

– серед дівчат:
  Kids:   1 місце – Панікарова Кіра (Олешки), 2 місце – Болотова  Вероніка (ХЦПР Кобець) 3 місце – Разінькова Христина (ХЦПР Кобець)

 Ж10:  1 місце – Оліфер Юлія (КЗ  ЦТКТУМ Капара), 2 місце – Скорик Марія (КЗ ЦТКТУМ Капара), 3 місце – Дубінець Марія (КЗ ЦТКТУМ Капара);

 Ж12: 1 місце – Дроздова Кіра (ОЦДЮТ), 2 місце – Симонян Діана (Олешки Сш №4), 3 місце – Угріна Дар’я (Олешки СШ №4);

 Ж14:  1 місце – Зубченко Анна (ХЦПР Кобець), 2 місце – Шейко  Яна (Раденськ), 3 місце – Злигостєва Аліна  (Олешки СШ №4);        

 Ж16:  1 місце – Віненко Вікторія (ХЦПР Кобець), 2 місце – Біляєва Катерина (ХЦПР Капара), 3 місце – Кучерова Олександра (ХЦПР Кобець)

– серед юнаків:
 Kids: Варакса Роман (Олешки), 2 місце – Терехов Герман (ХЦПР Кобець), 3 місце – Разіньков Тимофій (ХЦПР Кобець);

 Ч10: 2 місце – Петричко Олександр (ОЦДЮТ ), 2 місце – Іванченко Максим (ОЦДЮТ), 3 місце – Константинов Олександр (ХЦПР Кобець)               

 Ч12:  1 місце – Зарютін Микола  (КЗ ЦТКТУМ Капара), 2 місце – Капара Валентин  (КЗ ЦТКТУМ Капара), 3 місце – Рябченко Матвій  (КЗ ЦТКТУМ Капара);

Ч14: 1 місце – Зичко Максим (ХЦПР Капара), 2 місце – Шерехора Олексій

(ХЦПР Кобець), 3 місце – Кучеров Іван (ХЦПР Кобець);

 Ч16:  1 місце – Бишкін Ігорь (ХЦПР Капара), 2 місце – Штепенко Гліб (Раденськ), 3 місце – Балетко Дмитро (Олешки гімназія)_

 

Переможці і призери були нагороджені дипломами і медалями від організаторів змагань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *