В Маслівській гімназії Новокаховської ОТГ пройшов Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в Маслівській гімназії, що в Райському старостинському окрузі Новокаховської громади Херсонщини, було проведено Олімпійський тиждень.

У рамках тижня організовано та проведено чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

 

До проведення Олімпійського тижня долучилися учні початкової школи. Вони взяли участь у конкурсі малюнку на спортивну тематику, де продемонстрували своє вміння малювати та фантазувати. Учні середньої ланки проводили для них веселі танцювальні перерви та різноманітні руханки.

В 1-9 класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

Учителем фізичної культури Яцюком О.М. проведено змагання з футболу між учнями 7-9 класів та веселі старти між учнями 5-х та 6-х класів. Показали свою силу і міць дев’ятикласники в силових змаганнях. Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення спортивної естафети між учнями 6-9-х класів.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії вчаться сильні, спритні й сміливі діти.

Джерело: Online НК