Голопристанські хлопчаки взяли участь у черговому турі чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків ( U-13)

З 11.02.19 по 13.02.19 в м. Роздільна Одеської області пройшли ігри другого туру чемпіонату України з футзалу в конференції “Південь” серед команд юнаків 2006-2007 р.н. ( U-13).   Нагадаємо що після першого туру, який відбувся в м. Гола Пристань, турнірна таблиця мала такий вигляд: 1. ФК “Гопри-Продексім” – 152. ФК “Чорне море” – 123. ФСК “Іллічівець” – 94. ФК “Локомотив” – 65. ДКФ “Флагман” – 36. ДЮСШ м.Роздільна – 0
  В першій грі нашим суперником була команда “Флагман” м.Одеса. В першому турі наші юнаки перемогли суперника з рахунком 11-1, але ми розуміли, що тут буде все набагато складніше, бо розміри зали і покриття в м.Гола Пристань відрізняються від розмірів зали і покриття в м.Роздільна. Гра розпочалась з наших атак і завершилась швидким взяттям воріт, але суперник на швидкий наш м’яч відповів своїм і після мав ще три гарних моменти, але наш воротар був на висоті. До перерви ми вийшли вперед, 2-1 на нашу користь. Вже після перерви, трохи призвичаївшись до зали, ми мали перевагу і завершили гру перемогою 4-1.   В другій грі суперником була команда-претендент на вихід в фінал ФСК “Іллічівець”. Гра пройшла з нашою перевагою і завершилась перемогою з рахунком 5-1.   В третій грі суперником була симпатична за грою команда і претендент на вихід в фінал команда ФК “Чорне море”. Гра видалась напруженою і видовищною. Було дуже багато тактичної боротьби, бо обидві команди розуміли, що кожна помилка буде дорого коштувати. В одній з атак одеситів наш захисник перехватив м’яч і розвив контратаку, яка і завершилась взяттям воріт. Перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь ФК “Гопри”. В другому таймі все нагадувало перший і атаки були обережними, але нам знову вдалося забити і здавалось, що все буде добре, але удар суперника з аута і м’яч по незвичній траєкторії залітає в наші ворота і рахунок 2-1, який дає надію супернику, але ми знову робим рахунок комфортним забивши гол. Суперник за 2 хвилини до завершення бере хвилину і готує 5-ого польового гравця і ми готові до цього. Ми захищалися, але помилилися і рахунок став 3-2 за 30 секунд до завершення і, здавалось, що нас дожмуть, але перехват м’яча у суперника завершився голом і поставив остаточний рахунок в зустрічі 4-2 на нашу користь.   В грі проти ДЮСШ м.Роздільна грали ті гравці, яки мали меньше ігрового часу на майданчику і перша четвірка була вболівальниками на трибуні. Гра завершилась перемогою ФК “Гопри” з рахунком 6-5.   ФК “Гопри” – ФК “Локомотив” 5-0.
  Отже, ФК “Гопри” набравши стовідсотковий показник за 10 ігор 10 перемог за 2 тури, забивши 63 м’ячи і пропустивши 16 з 30 очками зайняв 1 місце в конференції “Південь” і вперше в своїй історії вийшли до фіналу чемпіоната України.
  Зі словами подяки, за підтримку, хочеться звернутися до міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і особисто до міського голови Бабича О.В., Євгена Рищука і батьків, які завжди поряд.