«Дніпро» – «Краматорськ» 3:0

19.12.20. Тур 19. «Дніпро» – «Краматорськ» 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

Початок – атака на атаку, шайба майже не затримується в середній зоні. Гості кидають при першій нагоді, намагаючись навантажувати Олександра Хомутова роботою. “Дніпро” діє на контратаках, у ході однієї з яких Альберт Вишняков ледь не обіграв голкіпера Дениса Короваєва.

Слід два послідовних видалення у гостей, але створити щось небезпечне біля воріт суперників херсонці не зуміли. У свою чергу більшість краматорчан ледь не завершилася голом: шайба влетіла в сітку від ковзана Андрія Жвачкіна.
На останніх хвилинах господарі знову мали чисельну перевагу, але штурм результату не дав.

На початку 2-го періоду знову активніше виглядають гості. Напругу біля воріт Краматорська створює молодіжна трійка “щук”, але на жаль – з порушенням. У меншості вдається втеча Олександра Каракулька, але під щитками голкіпера шайба не пройшла. И все ж саме ланка 2000 р.н. відкрила рахунок. Зі середньої дистанції кидає Владислав Брага – від стійки до сітки – 1:0.

На 33-й хвилині легка “пожежа” у воріт Хомутова, шайба метушиться по п’ятачку, але мимо.

На 37-й хвилині Богдан Панасенко перехопив шайбу в зоні суперників і миттєво атакував з правого флангу. Шайба після кидка потрапила в сітку поруч зі стійкою, і Короваєв її втратив з поля зору. На добивання вже летів Каракулько, але наступним рухом голкіпер сам відправив снаряд у сітку – 2:0. Дебютний запис в графі “шайби” у 16-річного форварда – done.

У 3-му періоді Краматорськ усіма силами прагнув переломити хід матчу, але захист “щук” діяв злагоджено і не давав шансів для прицільних кидків. А на 53-й хвилині після влучного пострілу Вишнякова шайба від плеча Короваєва влетіла у сітку – 3:0. Гості змінили воротаря і кинули всі сили на хоча б гол престижу. Але херсонці відстояли свої позиції, і Хомутов вдруге в сезоні перекинув ворота “насухо”.

Шайби: 1:0 – Брага (Целогородцев – Ратушний), 29:20; 2:0 – Панасенко, 36:55; 3:0 – Вишняков (Дорофєєв – Швецов) 52:57;

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, – Ніконов; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Янішевський (А) – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Целогородцев – Брага – Тимченко.

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Зуєв – Панков, Таран – Воронін, Пахмурін – Полухін; Подзіньш – Карпенко (К) – Кривошапкин, Ципнятов – Золотухін – Жвачкін (А), Гринь (А) – ресурсів – Столяренко, Геворкян – Гринкевич – Халін.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»