«Дніпро» – «Сокіл» 2:9

3.10.21. Тур 6. «Дніпро» – «Сокіл» 2:9 (0:5, 1:1, 1:3).

Обидві команди вирішили перевірити у справі молодих голкіперів. Але роботи у Владислава Гурка було на порядок більше. “Сокол” з перших хвилин полетів в атаку, раз за разом перевіряючи на міць оборону херсонців. Круговерть у воріт вилилась у постріл Олександра Павленка з убійної дистанції.

“Дніпро” намагався контратакувати, мав шанс Віталій Кирющенков, але Артур Оганджанян виловив шайбу. На 16 хвилині проґавили кидок Владислава Сушкова, а потім стався провал: дві шайби за 2 хвилини, після чого юний Назарій Сушко змінив у воротах Гурка.
Можливість “розмочити” рахунок створив на 17 хвилині Булат Хамматов, але Данило Кашевко поцілив точно в голкіпера. А гості в більшості організували для Павленка дубль – 0:5.

На початку другої третини матчу “Сокіл” провів результативну атаку, після чого до воріт “щук” знов повернувся Гурко. “Дніпро” скористався двома послідовними видаленнями у киян, і Кирющенков низом пробив Оганджаняна – 1:6.

За 3 хвилини до другої перерви Віталій віддав чудову поперечну передачу на Артема Целогородцева, кидок, але – повз воріт.

У 3-м періоді команди обмінялись голами у більшості. Спочатку першу свою шайбу закинув новачок “щук” Нікіта Кардашев, який влучно підправив кидок Целогородцева.

Але згодом молоді “соколи” додавили на п’ятачку наших захисників, і дубль оформив вже Данило Коржилецький.

За 2 хвилини до сирени гостям вдалось розіграти швидкісну комбінацію в нашій зоні, і Павленко закидав вже у напівпусті ворота, оформивши хет-трик.

Упевнена перемога киян, які за набраними очками зрівнялись з дончанами. А херсонців у середу о 19-00 очікує важке рандеву з командою Краматорська. У п’ятницю – перший виїзд: до Харкова.

Шайби: 0:1 Павленко (Тихомиров), 06:01; 0:2 Сушков (Симчук, Алексєєв), 15:36; 0:3 Міхнов (Мажуга, Рубан), 16:13; 0:4 Коржилецький (Мажуга), 18:15; 0:5 Павленко (Тихомиров, Хайруллов, більш.), 19:10; 0:6 Рубан (Сисак), 23:03; 1:6 Кирющенков (Саврицький, Ратушний, більш.), 26:55; 2:6 Кардашев (Целогородцев, Панков, більш.), 41:59; 2:7 Коржилецький (Гончаренко, більш.), 44:20; 2:8 Міхнов (Рубан), 50:02; 2:9 Павленко (Андрущенко, Панченко), 57:42;

Дніпро: Гурко (Сушак – з 18:15 по 23:03); Ратушний (К) – Саврицький (А), Панков – Кардашев, Філімонов – Кругляков, Бабчук; Русаков – Хамматов (А) – Кашевко, Кирющенков – Гринкевич – Целогородцев, Дворнік – Булах – Соляник, Дуюн.
Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Сушков – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Сисак – Алексєєв, Логач; Рубан – Смірнов – Міхнов, Андрущенко – Тихомиров – Павленко, Коржилецький – Симчук – Гончаренко, Панченко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *