«Донбас» – «Дніпро» 4:1

19.10.21. Тур 11. «Донбас» – «Дніпро» 4:1 (1:0, 1:1, 2:0).

Донеччанам треба було перервати двоматчеву серію поразок, і в дебюті зустрічі «Донбас» прогнозовано захопив ініціативу, але Сергій Писаренко успішно захищав ворота «Дніпра». До середини першої третини матчу херсонці стали створювати моменти у відповідь біля воріт Богдана Дяченка. Перед перервою донеччанам вдалося те, що не вийшло у «щук» перед цим: закинути в більшості – 1:0.

Другий період команди розпочали з розміну уколами: на початку перевагу «Донбасу» дальнім кидком подвоїв Олександр Фірсов, але тут же Рамазан Алдамжаров відіграв одну шайбу для херсонського клубу, випередивши всіх на п’ятачку перед воротами. Завелися команди, по черзі атакуючи один одного, і хвилини перед другим перервою в атаці провів вже «Дніпро», але Віталій Кирющенков не зміг використати свій шанс і зрівняти рахунок.

У третьому періоді «Донбас» впевнено повів в грі, третю шайбу здалеку закинув Андрій Григор’єв, а потім дубль кидком в неприкритий кут воріт оформив Сигарьова. «Дніпро» намагався зменшити відрив, але більш «щукам» переграти Дьяченко не вдалося.

Шайби: 1:0 – 17:35 Сигарьов (Жульдіков, Шишлянніков, більш.), 2:0 – 21:20 Фірсов (Мєдвєдєв), 2:1 – 21:57 Алдамжаров (Хамматов, Савріцький), 3:1 – 46:06 Григорьєв (Мєдвєдєв), 4:1 – 50:25 Сигарьов (Ігнатенко, Жульдіков)

«Донбас»: Дьяченко (Ворис); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Жульдіков – Фірсов, Андрейків – Григорьєв, Ігнатенко; Сигарьов (А) – Бірюков – Шишлянніков, Мєдвєдєв – Буценко – Коренчук, Морозов – Захаров (К) – Кривошапкін, Разумов – Даніленко – Трандафілов.

«Дніпро»: Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) – Савріцький (А), Панков – Кардашев, Будько – Кругляков, Філімонов; Алдамжаров – Хамматов (А) – Целогородцев, Русаков – Дворнік – Кирющенков, Тищенко – Булах – Гринкевич, Дуюн – Кашевко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»