Захід до Міжнародного Дня спорту!

8 квітня у рамках співпраці Івано-Франківського та Херсонського відділень НОК України та з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, до учнів 2 і 4 класів ліцею №6 імені Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради завітав проект НОК України.

З вітальними словами до учасників та гостей звернулися:

– майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра), учасниця багатьох чемпіонатів Європи та світу, учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) – Галина Облещук;

– Викладачка кафедри олімпійського та професійного спорту Факультет фізичного виховання та спорту ХДУ, представник Відділення НОК України у Херсонській області – Катерина Кострікова

У вітальних словах було наголошено на цінностях сучасного спорту й на тому, що проведення Олімпійського уроку та спортивних змагань є можливим сьогодні тільки завдяки героїчним зусиллям Збройних сил України.

Після урочистої частини відкриття спортсмени провели з дітьми комплексу розминку під музичний супровід, по завершенні якої вони були розділені на команди. Далі до насиченої і змістовної програми заходу ввійшли різноманітні змагання та естафети, за участі дітей та гостей.

За підсумками цього спортивного заходу учасники отримали багато позитивних емоцій, нові знання від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на пам’ять.