Змагання Каховського «Інваспорту»

У Каховці відбулися спортивні змагання серед осіб з обмеженими фізичними можливостями. Організаторами заходів виступала Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

6 жовтня 2020 року в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради відбулись міські змагання з бочче, в яких взяли участь юні вихованці Центру.  За результатами змагань перемогу здобула Жупина Анастасія, друге місце посіла Шевчук Анастасія, третє – Станіка Катерина. Переможець та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком від організаторів.

8 жовтня 2020 року на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись міські змагання з шахів серед паралімпійців. У підсумку перше місце посіла Вехова Лариса, друге – Подаляко Андрій, третє – Мельничук Анатолій. Переможець та призери нагороджені кубком, грамотами,  медалями та заохочувальними подарунками від організаторів змагань.

15 жовтня 2020 року на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулась Першість м. Каховки зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед паралімпійців. За результатами Першості перемогу серед чоловіків святкував Раєв Максим, друге місце здобув Зелінський Володимир, третє – Лещінський Андрій. Серед жінок перемогу здобула Ткаченко Віра, друге місце посіла Вехова Лариса, третє місце у Подаляко Валентини. Переможці та призери змагань серед чоловіків та жінок нагороджені грамотами, медалями, кубком та заохочувальними подарунками від організаторів змагань.

Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» висловлює подяку адміністрації Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради та КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» за надану організаційну допомогу в проведенні змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *