Золото з Нової Каховки відвезли в чуже місто
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/04/e1dd0ed01736cc73d707d966c92eec7c-1024x554.jpg)
У Новій Каховці закінчився чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортшкіл.
Як повідомляє сайт “Sumy.Today”, сумчани відвезли звідти 3 «золота» і 2 «срібла».
«Золото» вибороли Олексій Гунбін і Поліна Радіонова (в міксті), Артем Овчинников / Олексій Гунбін / Микита Шишкін (серед чоловічих команд) і Леся Снагощенко / Євгенія Бадуліна / Юлія Смаль (серед жіночих команд).
Поліна Радіонова / Ірина Хочин / Євгенія Чибісова (серед жіночих команд) і Артем Овчинников (в індивідуальних змаганнях чоловіків) завоювали «срібло» нагороди.