Каховчанка Ангеліна Міхеєнко – призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед паралімпійців
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG-916eb0f1597f40f745834c344b0d5ae3-V-1024x768-1.jpg)
З 20 по 22 лютого 2021 року у м. Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з порушенням слуху.
Херсонську область представляли четверо молодих спортсменів, серед яких була і наша каховчанка – Ангеліна Міхеєнко – учениця Каховського ЗЗСО № 6, вихованка ДЮСШ Каховської міської ради та обласної ДЮСШІ, яку тренує Валерій Левченко.
Нашій спортсменці (єдиній з представників Херсонщини) вдалося піднятися на п’єдестал пошани Чемпіонату України та вибороти бронзову медаль в стрибках у довжину.