Команда Херсонської області віце-чемпіон фіналу Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/215a3c719091bc06cfd9f040c32e53df-1024x768.jpg)
26 вересня 2021 року в м. Києві відбувся фінал Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У змаганнях взяли участь команди-переможці обласних змагань з 17 регіонів України.
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/243016041_4360844414000026_3825020802905614055_n-1024x1024.jpg)
Херсонську область представляла сім’я Бавус з Виноградівської територіальної громади (батько – Ігор Миколайович, мама – Алла Анатоліївна та син Денис)
Переможці змагань серед спортивних сімей визначалися за найбільшою загальною сумою очок, набраних у суперництві за результатами чотирьох комплексних естафет: “Стрітбол”, “Слалом”, “Єралаш”, “Смуга перешкод”.
У підсумку змагань 1 місце посіла команда Хмельницької області, 2 місце – команда Херсонської області (сім’я Бавус), 3 місце – команда Чернігівської області.
Херсонщина вітає віце-чемпіонів, та бажає подальших перемог!
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/242873562_4360844537333347_8894536342658283357_n-1024x1024.jpg)
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/243035420_4360843750666759_8841911417428828225_n-768x1024.jpg)
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-26_11-28-46-409-1024x768.jpg)