“Кременчук” – “Дніпро” 1:2

26.11.21. Тур 21. “Кременчук” – “Дніпро” 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Шайби: 1:0 Баснєв (Кошелєв), 47:10; 1:1 Кирющенков (Сьомочкін, Ратушний), 52:01; 1:2 Павлов (Хамматов, Зайцев), 58:38

Кременчук: Мустафін (Гордюшин). Яковлєв – Григорян, Кошелєв – Варава, Горлушко – Савченко, Сенік. Коробов – Дубінін – Денискін, Хришпенц – Ворона – Савицький, Гриценко – Баснєв – Забавін, Маландін – Сібілевіч – Грицьких.

Дніпро: Писаренко (Кругляков). Голубич – Саврицький, Ратушний – Павлов, Кардашов – Будько, Зайцев – Хамматов – Целогородцев, Кирющенков, Сьомочкін – Тищенко, Дворник – Булах – Русаков, Кашевко.

Кидки 36 – 18 (12-2, 10-9, 14-7)

Штраф 4-12 (0-4, 2-2, 2-6)

У першому періоді кременчужани діяли активно, насідаючи на ворота суперника. Херсонці, у свою чергу, створювали моменти у відповідь на контратаках. Щоправда, кидків у господарів було більше, але до першої перерви командам не вдалося відкрити рахунок.

У другій двадцятихвилинці суперники поперемінно володіли ініціативою, «містяни» мали чимало гольових моментів, але обіграти Сергія Писаренка їхнім форвардам не вдалось. Також ні Булат Хамматов, ні Микола Дворник не зуміли переграти Артура Мустафіна, тож і на другу перерву клуби пішли з нулями на табло.

Усі шайби вболівальники побачили у завершальному відрізку матчу. На 48-й хвилині перехоплення пасу – і Станіслав Баснєв виходить один на один з воротарем та виводить «Кременчук» уперед. «Дніпро» зрівняв рахунок за 5 хвилин. Наприкінці гри в меншості Віталій Кирющенков змістився з флангу в центр і обіграв голкіпера.

Господарі кинулись вперед, оголивши зони для атаки. Херсонці витримали штурм, перейшли в контратаку, і на 59-й хвилині Олексій Зайцев віддав з-за воріт точну передачу на Владислава Павлова, який дальнім пострілом вразив ворота «містян». Ця шайба стала вирішальною у цій зустрічі.

Головний тренер «Дніпра» Віктор Богатирьов про перемогу 2:1 над «Кременчуком»:

– Гарний вийшов матч, який я б прирівняв десь до плей-оф. Тяжко, адже це була третя наша гра на виїзді, а ми граємо усіченим складом. Хлопці виконали установу на поєдинок, дотерпіли до фінальної сирени та забили два голи.

Ми ще попрацюємо, адже поки ми лише огризаємось, намагатимемося виступати ще краще.

– Чи впливає на команду ситуація навколо українського хокею?

– Ні, ми – професіонали, це нас не повинно хвилювати. Моє завдання як тренера, що тільки приїхав, налагодити гру команди.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»