«Крижані Вовки» – «Дніпро» 4:3

2.02.21. Тур 31. «Крижані Вовки» – «Дніпро» 4:3 ПБ (1:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0).

Перший період команди почали дуже щільно, не дозволяючи суперникам заволодівати навіть мінімальною перевагою. Герой попереднього матчу Дмитро Чернишенко не реалізував вихід один на один з Андрієм Стельмахом. Дальні кидки киян відбиваються Олександром Хомутовим. Але все ж саме здалеку «Вовки» зусиллями Сергія Дорофєєва відкрили рахунок в матчі. Закритий своїми і чужими наш голкіпер не побачив момент кидка. За три хвилини до перерви йде Навальний атака херсонців, і Рузаль Галєєв перекидає з гострого кута лежачого Стельмаха – 1:1.

У другій двадцятихвилинці активніше діяли спочатку «щуки» та три кидка ні до чого не привели. Потім гра вирівнялася. Хомутов виграє дуель зі Суріним. Херсонці знову не реалізують більшість. На 31-й хвилині Павло Воробйов дивом не потрапляє в порожній кут воріт. Шайба скаче в метушні біля воріт Хомутова – але без наслідків. Кидок Олександра Панкова – Хомутов відводить загрозу плечем. Артем Целогородцев тікає один на один і влучає в стійку. Кидки захисників від синьої лінії йдуть в пастку голкіперу. Удачливіше в реалізації виявилися «Вовки». Коли вже здавалося, що команди підуть на перерву з рівним рахунком на табло, Дорофєєв виїхав до воріт з правого флангу і кинув низом несильно, але точно – 2:1.

На старті третього періоду слід обмін атаками, в одній з яких і Галєєв оформив дубль, вдруге в матчі зрівняв цифри на табло. Євген Гасніков взяв на себе захисника, закривши огляд воротареві. А через 8 хвилин той же Галєєв зробив хет-трик і вперше в матчі вивів «щук» вперед. Кияни постаралися спіймати гостей на контратаці, але після відеоперегляду арбітри скасували гол Шейна Хеффернана через метровий офф-сайд. Під кінець третього періоду непотрібне видалення заробляє Ілля Декало, кияни випустили шостого польового гравця і в форматі 6 на 4 зрівняли рахунок – Кайл Хеффернан в один дотик перевів матч в овертайм.

Додаткові 5 хвилин не визначили переможця, стійка врятувала господарів після кидка Чернишенка, а також у херсонців був шанс при грі в більшості. Серію булітів починали господарі.

Початок оптимістичний: Панков не переграв Хомутова, а Воробйов технічно відкриває рахунок. Знову рятує наш голкіпер, але і Галєєв, обігравши голкіпера, влучає в стійку. Стійка вже в нашу користь після кидка Кайла Хеффернана, Целогородцев вирішив красиво «виконати» буліт у стилі НХЛ, але не вдалося. Шейн Хеффернан не менше красиво заводить шайбу в сітку – 1:1, кидок Гаснікова верхом відбиває воротар. Промахується Кирило Маландін, але і Богдан Панасенко не зміг обвести Стельмаха. Починаємо знову – до першого промаху.

Кияни відправили першими канадців. Кайл спробував кинути під щитками – Хомутов розкусив. Воробйов не реалізує кидок. Шейн знову на техніці обводить голкіпера, а Галєєв програє дуель з воротарем «вовків».

Ми вперше поступаємось (нехай і за булітами) киянам. І тепер 6 лютого починається домашня серія. В 13:00 на нас чекає матч проти «Донбаса».

Шайби: 1:0 Дорофєєв (Маландін, Сурін), 9:27; 1:1 Галєєв (Гасніков, Янішевський), 16:51; 2:1 Дорофєєв (Панков, Маландін), 38:09; 2:2 Галєєв (Білоусов), 44:09; 2:3 Галєєв (Гуляєв, Білоусов), 52:34; 3:3 Хеффернан К. (Панков, Хеффернан Ш., більш.), 59:24. 4:3 Хеффернан Ш. – переможний буліт.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Дорофєєв, Макаров – Павлов, Фолтін – Лучніков; Хеффернан – Сурін – Панков, Хеффернан – Орлов – Анкудінов, Маландін – Неверов – Сибілевіч, – Булах.

Дніпро: Хомутов (Петров); Білоусов – Гуляєв, Декало – Сірченко, Афанасьєв (К) – Матусевич, Ратушний – Борисов; Шабанов – Крисанов – Швецов, Галеев – Гасніков (А) – Янішевський (А), Каракулько- Воробйов – Чернишенко, Дурдиєв – Целогородцев – Панасенко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *