«Маріуполь» – «Дніпро» 1:3

6.01.21. Тур 23. «Маріуполь» – «Дніпро» 1:3 (0:1; 1:1; 0:1).

У Маріуполі відбувся заключний матч 23-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч.

Вже на 2-й хвилині кидок Вадима Мазура відбиває Олександр Хомутов. «Маріуполь» намагається штурмом взяти ворота «Дніпра», але наривається на контратаку. Євген Гасніков утікає по лівому флангу, вичікує момент для поперечної передачі на Олексія Янішевського, і «десятка» херсонців відкриває рахунок і в матчі, і в особистому реєстрі шайб в сезоні.
Богдан Панасенко змушує фолити суперника, але більшість нам реалізувати не вдається. І ось вже голкіпер «щук» накриває шайбу після добивань Володимира Чердака і Дмитра Ліхачова.

Практично без зупинок грають команди, слід багато гострих з обох боків атак, але цифри на табло до перерви залишаються незмінними.

Олексій Янішевський в перерві:
– Дуже довго виборсувався після травм. Приємно, що в новому році в першій же грі вийшло закинути. Завжди хочу забити – і задоволений, що це вийшло сьогодні, радий бути корисним для команди.
Сьогодні трохи складніше, тому що граємо перший матч після нового року, можливо трохи розслабилися …

Старт 2-й третини матчу – без розкачування. Але на 27-й хвилині оборона херсонців не встигла перешкодити кидка по центру Савелія Скуріхіна – 1:1. Знову починається в’язка боротьба на кожній ділянці поля. Але довести до гольового моменту нікому не вдається. Поки на 38-й хвилині «щуки» не забивають гол-близнюк: з другої спроби Сергій Дорофєєв не в повну силу кидає з центру зони атаки, але потрапляє рівно в кут воріт повз ловушки Максима Дуве – 1:2.

3-й період – йде «Маріуполь» вперед, але «Дніпро» грамотно відбивається. На 53-й хвилині слідує видалення Дорофєєва, але свій шанс зрівняти рахунок господарі не використали. Хвилина до сирени, маріупольці йдуть ва-банк, змінюючи воротаря на шостого польового. Перехоплення в своїй зоні, і кидком від червоної лінії Олександр Швецов збільшує розрив у рахунку, знімаючи питання про переможця.

Головний тренер «Дніпра» Дмитро Підгурський так прокоментував підсумок поєдинку:
– Сьогодні вийшов хороший хокей. Зараз «Маріуполь» з новим головним тренером. Хлопці стараються довести йому. Сьогоднішня гра була хорошою для глядачів. Бойова, до останніх секунд тримала в напрузі.

Шайби0:1 Янішевський (Гасніков, Целогородцев), 04:08. 1:1 Скуріхін (Чердак, Ліхачов), 26:26. 1:2 Дорофєєв (Воробйов, Крисанов), 37:02. 1:3 Швецов (Каракулько), 59:08 ПВ.

Маріуполь: Дуве (Качула); Скуріхін – Цикало, Гуров – Костарєв, Фроленко – Петрухно (А), Філімонов – ; Чердак (К) – Корчоха – Ліхачов, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Луговий – Мазур – Мостовий, Агєєв (А) – Олійник – Дурдиєв.