Миколаївська команда «Спартак-Оріон» провела товариський матч з херсонським «Восходом»

31 січня 2020 року в рамках підготовки до другого кола Чемпіонату України серед жіночих команд відбувся товариський матч між командами «Спартак-Оріон» та «Восход».

За домовленістю команд матч складався з трьох таймів по 30 хвилин, що дозволило тренерам випробувати більше тактичних комбінацій.

У першому таймі гості володіли ініціативою, ґрунтовно влаштувавшись на половині поля наших дівчат. Посприяв такій ситуації швидкий гол, забитий «Восходом» на 5-й хвилині гри. М’яч потрапив у ворота команди «Спартак-Оріон» з 11-метрової позначки, на яку вказав арбітр зустрічі через гру рукою в карному майданчику наших гравців. Однак господарки поля швидко відповіли на пропущений гол. Вже на 8-й хвилині після подачі кутового Анна Іванова направила м’яч у сітку воріт суперниць. Але наступна ж атака «Восходу» повернула гостям перевагу: знову добивання після кутового, голкіпер «Спартак-Оріона» удар парирувала, але зафіксувати не змогла і він опинився в сітці. До кінця тайму «Восход» продовжував володіти ініціативою, на що миколаївські футболістки відповідали швидкими та гострими контратаками, але результату це не принесло.

Друга 30-хвилинка пройшла у рівній боротьбі. Гра розтягнулась на все поле, команди по черзі атакували, але не забували і про захист, тому цей тайм пройшов без голів.

А ось третій тайм розставив усі крапки над «і». Команди продовжили обмінюватись атаками, створюючи небезпечні моменти біля воріт один одного, але точнішою були гравці «Восходу». Херсончанки ще тричі потрапили  у сітку суперниць та здобули перемогу з рахунком 5:1.