Міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся з гандбольним клубом “Дніпрянка”

Міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся вчора, 23 травня, з гандбольним клубом “Дніпрянка” та його тренером Михайлом Милославським.

Так, під час зустрічі мова йшла про завершення чергового гандбольного сезону та здобутки клубу.

“У вашому арсеналі уже – чимало перемог, тому хай така тенденція зберігається і надалі. Херсон пишається своєю гандбольною командою”, – зауважив Володимир Миколаєнко, додавши, що місто і надалі усіляко сприятиме розвиткові клубу.

Зі свого боку, тренер “Дніпрянки” Михайло Милославський відзначив, що цей сезон для команди справді був плідним.

“Для нас він розпочався у вересні 2018 року візитом до міста Шумен – там відкривали нову спортивну арену, а вже через тиждень після повернення з Шумену «Дніпрянка» стартувала в чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд”, – відзначив Михайло Милославський.

За словами тренера “Дніпрянки”, у квітні 2019 року, за підсумками чемпіонатів,дівчата 2002-2003 років народження фінішували третіми, а дівчата 2004-2005 років вирішили не відставати від старших – теж здобули бронзу чемпіонату.

“Загалом же сезон 2018-2019 рр позначився потрійним бронзовим успіхом для команди. Уже в червні розпочинаються чемпіонати України з пляжного гандболу, тому попереду – подорож до нових вершин”, – резюмував Михайло Милославський.

Довідка. «Дніпрянка» — український комунальний жіночий гандбольний клуб з Херсону, що виступає в жіночий Суперлізі чемпіонату України з гандболу. Найтитулованіша команда з ігрових видів спорту Херсону та Херсонської області. В українському гандболі клуб насамперед відомий своїми вихованцями, що отримавши добру школу, успішно проявляють себе в більш іменитих клубах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *