Наступний крок обласної ради на підтримку спорту

Із прийняттям у липні цього року обласною радою змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019-2023 роки відкрились можливості збільшити із 60 грн до 200-300 грн на добу розмір витрат обласного бюджету, що спрямовуються на харчування херсонських спортсменів (тренерів) під час участі у всеукраїнських змаганнях.

Вигравши чемпіонат України, наші спортсмени виборюють право на участь у змаганнях міжнародного рівня або запрошуються на підготовку до збірних команд України.

Згідно з Бюджетним кодексом України участь у таких заходах має фінансуватися з державного бюджету. Але за браком коштів держбюджету, часто відрядження на міжнародні змагання і збори національних команд України є можливим тільки за рахунок місцевих ресурсів.

Тому голова обласної ради Владислав Мангер ініціював перед обласною державною адміністрацією внесення додаткових змін до вищезазначеної Програми, доповнивши її заходами міжнародного рівня та навчально-тренувальними зборами у складах збірних команд України.

«Як результат, на сесії 18 жовтня обласна рада затвердила відповідні зміни і сьогодні в області створені всі необхідні передумови для фінансування з обласного бюджету важливих, пріоритетних напрямків спорту» – зазначає Владислав Мангер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *