На Херсонщині змагалися майбутні олімпійці

У місті Скадовськ в спеціалізованих спортивних залах боротьби та важкої атлетики підприємства об’єднання громадян «Навчально-спортивна база «Скадовськ» відбулася обласна Колосіада Херсонщини «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2018 року з вільної боротьби серед дівчат та юнаків 2004/2006 років народження та з важкої атлетики серед дівчат та юнаків 2003/2005 років народження.

Змагання були проведенні як відкриті першості територіальної організації громадської організації «ВФСТ «Колос» у Херсонській області спільно з громадською організацією «Херсонське обласне відділення громадської організації «Національний олімпійський комітет України». У змаганні взяли участь біля 150 спортсменів із 2 ОТГ, 7 районів області та 2 міст обласного підпорядкування.

На урочистому відкритті змагання юних спортсменів і тренерів привітали В’ячеслав Роль, голова ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області, Анатолій Баіров, Заслужений тренер України, директор ДЮСШ з вільної боротьби Херсонської обласної ради, Валерій Ціомашко, головний суддя змагання з вільної боротьби, Ганна Макарова, головний суддя змагання з важкої атлетики.

Також на урочистому відкритті було вручено грошову премію чемпіонці Європи з вільної боротьби серед дівчат 2018 року, вихованці тренерів Валерія Ціомашка і Дениса Баірова та спортивного товариства «Колос» Анастасії Калугіной, яка два роки тому тут же в Скадовську стала також чемпіонкою аналогічних змагань серед дівчат 2002/2004 рр.н

У важкій атлетиці чемпіонами у свої вагових категоріях стали:

Дівчата:
– 58 кг – Даря Турковська (85 кг у сумі двоборства);
– 63 кг – Наталія Лаянова (125 кг);
– + 63 кг – Аліна Коза (150 кг);

Юнаки:
– 35 кг – Едуард Фішер (54 кг);
– 40 кг – Гнат Кучеровський (64 кг);
– 56 кг – Микита Дорофеєв (120 кг);
– 62 кг – Максим Нечипоренко (167 кг);
– 69 кг – Іван Білоконенко (220 кг);
– 77 кг – Олександр Надточій (150 кг);
– 85 кг – Андрій Єфімчук (215 кг);
– + 85 кг – Максим Жебель (135 кг).

Усі переможці представляли І та ІІ збірні Скадовського району. Також перша збірна Скадовського району стала чемпіонкою Колосіади у командній першості.

У вільній боротьбі чемпіонами у свої вагових категоріях стали:

Дівчата:
– 33 кг – Вероніка Матюшкіна з Бериславського району;
– 36 кг – Аліна Ящик з Чаплинського району;
– 39 кг – Світлана Крантова з Білозерського району;
– 42 кг – Галина Зіньковська з Херсона;
– 46 кг – Валерія Мандзюк з Бериславського району;
– 50 кг – Єлизавета Клок з Херсона;
– 54 кг – Наталія Євтушок з Херсона;
– 62 кг – Дар’я Костилєва із Скадовського району;
– 66 кг – Таїсія Гега із Голопристанського району.

Юнаки:
– 38 кг – Андрій Мітін з Херсона;
– 41 кг – Владислав Яцьковський з Нової Каховки;
– 44 кг – Максим Семідоцький з Нової Каховки;
– 48 кг – Іван Смірнов з Херсона;
– 52 кг – Ігор Кисильов з Бериславського району;
– 57 кг – Сергій Кравченко з Голопристанського району;
– 62 кг – Андрій Югий із Скадовського району;
– 68 кг – Артем Ващенко із Скадовського району;
– 75 кг – Максим Баклажкін з Нової Каховки;
– 85 кг – Євген Соболь з Нової Каховки;
– 100 кг – Дмитро Олійник із Скадовського району.

В командній першості чемпіоном стала збірна міста Херсона.

Чемпіони і призери в особистій першості як у важкій атлетиці, так і в вільній боротьбі були нагороджені медалями і дипломами ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області, а переможці і призери в командній першості – кубками і дипломами ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

Зазначені змагання були також етапом підготовки до спортивних змагань Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю з вільної боротьби та важкої атлетики, які відбудуться тут же в Скадовську через 2-3 тижня п.р.

На змагання не було витрачено жодної бюджетної гривні, за рахунок позабюджетних коштів, а організаційну та фінансову підтримку проведенню змагання надали громадська організація «ВФСТ «Колос» АПК України (голова Олександр Мендусь), підприємство об’єднання громадян «Навчально-спортивна база «Скадовськ» (директор Леонід Пасічник), Скадовська філія Херсонського вищого училища фізичної культури обласної ради (директор Борис Руденко).

    

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *