Новокаховська «Енергія» на останній хвилині доданого часу вирвала нічию у «Яруда»

4 вересня 2021 року у Новій Каховці на стадіоні «Енергія» відбувся матч сьомого туру Чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги, в якому зустрічались місцева «Енергія» та маріупольський «Яруд».

Напружена гра в обопільних атаках тривала весь перший тайм та 43 хвилини другого. На 88 хвилині матчу одна з атак гостей завершилась голом у ворота енергетиків…

Суддя додав до основного часу гри чотири хвилини. У хозяїв поля ще була надія вирвати хоч нічию!

І цю надію на останній, 4-й, хвилині доданого часу втілив у життя Сергій Федорів, який вийшов на заміну. Своїм ударом у лівий кут воріт гостей він закріпив остаточний рахунок 1:1!

Що ж, хоча б одне очко, але новокаховчани його вдома заробили. До речі, це перша ничія в активі нашої команди у цьому сезоні.

Інші ігри 7-го туру відбудуться у групі «Б» 5 та 6 вересня.

Джерело:  Online НК.