Новокаховські пляжники вчергове стали чемпіонами України

В місті Чорноморськ Одеської області завершився Чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 18 років.

Нову Каховку представляли 5 вихованців ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойків.

У змаганнях взяли участь 32 команди юнаків та 36 команд дівчат. Наші пляжниці Усаніна Катерина та Вереша Вікторія, зігравши 5 ігор (3 з яких виграли), у підсумку посіли 7 місце.

Щодо юнаків, то новокаховські хлопці досягли наступних результатів:
– Щербинський Дмитро, який виступав у парі зі Зуєнком Кирилом з Запоріжжя, провів 5 ігор, 3 з яких були виграшними, і посів 5 місце.

Бойко Євгеній виступав з херсонським пляжником Крамаренком Данилом. Юнаки зіграли 7 ігор, у п’яти з яких перемогли. Бойко Олександр у парі з Олексієм Бубликом з міста Прилуки Чернігівської області провели 6 ігор, які виявилися переможними.

Згідно сітки змагань та відповідно до проведених ігор, братам Бойкам довелося зустрітися у фіналі Чемпіонату. За підсумками 2-х партій звання чемпіонів вибороли Бойко Олександр та Бублик Олексій, а Бойко Євгеній і Крамаренко Данило посіли ІІ місце.