Новокаховчанин Олександр Бойко впродовж місяця став дворазовим чемпіоном України
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/61100921_380257796030194_608780879422029824_n.jpg)
До Нової Каховки надійшла чудова звістка з міста Запоріжжя, де проходив чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків U-20.
Вихованець ДЮСШ відділу освіти Олександр Бойко разом зі своїм напарником Олексієм Бубликом з міста Прилуки повторили успіх двотижневої давності – стали чемпіонами України, але вже не у своїй віковій категорії (U-18), а в старшій (U-20), тим самим виборовши путівку вже на 2 чемпіонати Європи, які пройдуть цього літа в Австрії та Швеції.
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/61113909_380257749363532_5415600782663745536_n-1.jpg)
Для наших пляжників цей чемпіонат розпочався відразу з поразки від команди Павлюк/Велецький (Рівне/Харків), а вже у наступних 5 матчах Олександр та Олексій в нелегкій боротьбі зуміли здобути перемоги над наступними командами: Меркулов/Терещенко (Харків), Ружин/Писаний (Старобільськ), Павлюк/Велецький (Рівне/Харків), Степанов/Бабіч (Запоріжжя) (півфінал), Свірідов/Матвєєв (Кіровоград) (фінал).
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/61103070_380257522696888_5096285958664355840_n-1.jpg)
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/61145793_380257652696875_1656080312062443520_n.jpg)
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/61334845_380257562696884_9033368490475520000_n.jpg)