Пройшли відкриті всеукраїнські змагання з фігурного катання на ковзанах

У місті Богуслав, Київської області 16-17 лютого 2019 року проходили відкриті всеукраїнські змагання з фігурного катання на ковзанах у визначених вікових групах. В даних змаганнях прийняли участь і вихованці «Дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту» управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації. Із шести спортсменок школи,  дві  отримали найвищу нагороду у своїх вікових групах: 1 місце – Юркова Орина, Забєліна Кіра,  та одна спортсменка стала срібним призером – Давидова Яна. Всі учасниці змагань увійшли в десятку кращих спортсменок у своїх вікових групах.

Національна федерація фігурного катання на ковзанах та колегія суддів змагань були приємно здивовані успішним виступом херсонських фігуристів, високо оцінив роботу тренера  Юркової Ганни Юріївни.

Колектив школи та батьківський комітет відмітив успішний виступ своїх вихованців – учасниць всеукраїнських змагань. Дівчатка були нагороджені грамотами та подарунками.

Наймолодша учасниця змагань Кіра Забєліна (4,5 років) – 1 місце

Орина Юркова (10 років) – 1 місце

Яна  Давидова (7 років) – 2 місце

1 думка про “Пройшли відкриті всеукраїнські змагання з фігурного катання на ковзанах

  1. Здравствуйте, меня интересует вопрос: почему Вы пишете о спортсменах?
    Соревнования проходили на любительском уровне, а дети являются воспитанниками ДЮСШ – это первое! Юркова Арина ,выступавшая в свое время в спортсменах, участвовала в категории любителей одна из одной – естественно результат золото – это второе! Забелина Кира, катающаяся уже второй год, соревновалась в категории новичков, где выставляют детей занимающихся от 4х месяцев до года, что прописано правилами и положением – это третье! Ну и так далее… Перечислять есть что ещё… Почему ДЮСШ прославляющая своих воспитанников на любительских соревнованиях, не выставляет ни одного спортсмена на Кубок Украины, где действительно соревнуются спортсмены, а не любители?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *