Пів сотні нагород здобули херсонські спортсмени на Чемпіонаті світу з кіокушин карате

Про перемоги херсонських спортсменів у соціальних мережах розповів депутат обласної ради, ректор ХДУ Олександр Співаковський:

Радію перемогам та здобуткам українських спортсменів – збірна України стала кращою на чемпіонаті Європи з кіокушин карате, який днями завершився в Польщі. Наші спортсмени здобули 34 золотих, 29 срібних та 21 бронзову медалі. Серед них – Херсонська область – 19 золотих, 18 срібних та 13 бронзових нагород!

Надзвичайно приємно та знаково, що серед учасників була студентка Херсонського державного університету факультету фізичного виховання та спорту Орина Жирова! Наша тендітна спортсменка змагалася з найсильнішими спортсменами з 17 країн у чемпіонаті з кіокушин карате. Орина стала призеркою в дорослій категорії 18+ до -60 кг та посіла ІІ місце!

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!