Спартакіада збірних команд членів профспілки працівників освіти і науки України

З 5 по 7 вересня 2019 року в оздоровчому комплексі «Чайка» в смт Лазурне Скадовського району відбулася ХІІ обласна Спартакіада збірних команд членів Профспілки працівників освіти і науки України.

У Спартакіаді взяло участь більше 250 учасників, які представили 20 команд – членів Профспілки міських, районних, ОТГ організацій Профспілки, первинних профорганізацій вищих, професійно-технічних навчальних закладів.

Захід проведено за ініціативи Профспілки та Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

На урочистому відкритті Спартакіади учасників змагань привітали: голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кучерява, директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький, голова обласної міжгалузевої ради Профспілок Анатолій Добровольський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Юрій Кан.
 
Родзинкою відкриття Спартакіади стало представлення учасників збірної команди освітян Херсонської області, які захищали честь обласної Профспілки на ІІІ Всеукраїнській Спартакіаді в м.Києві, а Леонід Козак та Мудрак Тетяна, як переможці, взяли участь в ХV Міжнародній Спартакіаді вчителів у Болгарії. Їм випала честь піднімати прапор змагань на обласній Спартакіаді.

Програма змагань Спартакіади складалась з таких видів спорту: міні-футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, шашки, загальна фізична підготовка, перетягування канату.

У загальнокомандному заліку призові місця розподілились таким чином: 1 місце – Каховський район, 2 місце – Олешківський район, 3 місце – Бериславський район.

Міні-футбол: 1 місце – Нижньосірогозький район,  2 місце – Бериславський район, 3 місце – Каховський район.

Волейбол пляжний: 1 місце – Олешківський район (пара – Джуль Павло, Джуль Ольга), 2 місце – Голопристанський район ((пара – Пантак Олена, Попов Сергій), 3 місце – Бериславський район
(пара – Авраменко Максим, Авраменко Ольга).

Загальнофізична підготовка: 1 місце – Олешківський район, 2 місце –  Каховський район, 3 місце – Нововоронцовський район.

Шашки:
– чоловіки: 1 місце – Райляну Василій (Бериславський район), 2 місце – – Коцегубов Сергій (м. Херсон), 3 місце – Коваленко Олег (Великоолександрівський район);
– жінки: 1 місце – Євглевська Ірина (Великолепетиський район), 2 місце –  Ралко Євгенія (м.Каховка), 3 місце – Криворучко Руслана (Великоолександрівський район).
Командні місця: 1 місце – Бериславський район, 2 місце –  Великолепетиський район, 3 місце – Великоолександрівський район.

Теніс настільний
Командні місця: 1 місце – Скадовський район (пара – Мороз Сергій, Смиковська Юлія), 2 місце – Великолепетиський район (пара – Євглевський Ігор, Євглевська Ірина), 3 місце – Каховський район
(пара – Салівончик Анатолій, Малишенко Дар’я).

Перетягування канату: 1 місце – Голопристанський район, 2 місце –  Олешківський район, 3 місце – Великолепетиський район.

Переможці у змаганнях з видів спорту були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Переможці та призери в командному заліку поповнили свої скарбнички дипломами, кубками, медалями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *