Спортсмени з Нової Каховки стали переможцями чемпіонату України з джиу-джитсу

5-6 вересня 2021 року у Запоріжжі пройшов турнір ліги TMS «Ukrainian Championship 2021» з джиу-джитсу.

Дводенні змагання стали рекордними за кількістю зареєстрованих учасників. Більше тисячі спортсменів з різних регіонів України  боролися за чемпіонство в своїх вагових і поясних дивізіонах, а також за звання абсолютних чемпіонів Ліги TMS.

У перший день турніру виступили категорії віком від 4-х до 17-и років. Юні борці провели 664 сутички, в рамках яких пройшли бої в двох розділах: в кімоно Джиу-Джитсу Gi»)  і без («Грепплінг No-Gi»). Учасники отримували грошові призи за найшвидші больові або задушливі прийоми, а також за перемогу в дитячому абсолютному дивізіоні.

У другий день чемпіонату Tms Ukrainian Championship 2021  виступали дорослі спортсмени від 18-и років. Білі і кольорові пояси провели 411 сутичок, поєдинки проходили одночасно на шести борцівських килимах.

Серед учасників турніру були й спортсмени з Нової Каховки – вихованці  бійцівського клубу «Спартак» (голова клубу Микола Присяжний), які  показали наступні результати..

Перші місця у розділі «Грепплінг NoGi» та «Джиу-Джитсу Gi», у ваговій категорії 64,5 кг, зайняв Тамерлан Мустафаєв.

Другі місця у розділі «Грепплінг NoGi» та «Джиу-Джитсу Gi», у ваговій категорії 59 кг, виборов Гліб Гридасов.

Ростислав Капанадзе зайняв друге місце у розділі «Грепплінг NoGi», у ваговій категорії 73,5 кг.

Андрій Ратушний взяв участь у двох розділах та показав гарні результати, але цього разу не виборов призове місце.

Джерело: Серед переможців чемпіонату України з джиу-джитсу спортсмени з Нової Каховки — Таврійські вісті