У Верховній Раді України відбулося засідання про стан і перспективи розвитку центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

11 лютого 2020 року під головуванням народного депутата України Георгія Мазурашу відбулося засідання підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

На порядок денний було винесено питання «Стан і перспективи розвитку мережі державних (комунальних) центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У засіданні взяли участь члени підкомітету – народні депутати України Ольга Саладуха, Василь Мокан та Анатолій Костюх.

Про свою діяльність та проблеми галузі розповіли керівники обласних центрів фізичного здоров’я населення – директор Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення Людмила Калаптуровська, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення Вадим Климович, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення Володимир Новосад та директор Херсонського обласного центру фізичного здоров’я населення Сергій Ротонос.

Відкриваючи засідання, голова підкомітету Георгій Мазурашу наголосив на тому, що мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», до якої входить Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», 25 обласних, 150 міських, 70 районних, 6 районних у містах та 21 селищний центр фізичного здоров’я населення, по всій Україні функціонує вже понад 10 років! Центр працює аби допомогти кожному українцеві віднайти свій власний шлях до здоров’я і благополуччя через заняття фізичною культурою і спортом.

Члени підкомітету та керівники обласних центрів «Спорт для всіх» обговорили перспективи розвитку мережі державних (комунальних) центрів «Спорт для всіх», а також пропозиції обласних філій щодо внесення законодавчих і нормативних змін, які дозволять зберегти мережу Центрів та підвищити ефективність її роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *