У Генічеську відбулися змагання з кросфіту серед школярів

Загальновідомо, що кросфіт – універсальний вид спорту, один з найбільш ефективних щодо загально фізичної підготовки людини і дитини в тому числі, однаково корисний хлопцям і дівчатам.

“Цей спорт – дуже корисний для здоров’я і видовищний, спортсмени можуть виступати як в індивідуальному, так і в командному заліку. Треба підтримати активну молодь у прагненнях розвивати нові види спорту в нашому районі, тим паче, що практика проведення відбіркових змагань у школах міста показала велику зацікавленість і популярність серед учнів”, — ці слова голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова стали ключовими у підготовці до фінальних змагань.

Так 11 квітня в спортивному комплексі Генічеського медучилища відбулись фінальні змагання з кросфіту серед учнів загальноосвітніх шкіл міста в рамках акції «Сильна молодь – здорова нація», започаткованої спортклубом «Данііл» та Сергієм Мезенцевим.

Разом з безпосередніми учасниками змагань прийшло і багато вболівальників – учнів загальноосвітніх шкіл, які під час спортивного заходу просто несамовито підтримували свої команди.

Програма змагань передбачала декілька командних естафет, силову вправу на витримку і перетягування канату. На початку заходу юних учасників та присутніх привітали Андрій Євстратов та Сергій Мезенцев.

В результаті запеклої, напруженої та безкомпромісної боротьби перемогу в загальному заліку виборола команда НВК «ЗОШ№3», друге місце посіла Генічеська гімназія, третє місце здобула ЗОШ №1. Команди та учасники нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами.