У Новій Каховці відбудеться відкрите тренування з найсильнішими людьми України

Сьогодні 23 жовтня 2021 року о 14:00 на центральній площі Нової Каховки відбудеться відкрите тренування із зірками українського спорту – найсильнішими людьми України – STRONGMEN 2021. Вони проведуть майстер-клас богатирської сили.

Захід відбудеться на відкритому повітрі, із дотриманням санітарних норм по протидії COVID-19. Новокаховчан запрошують підтримати імунітет та потренуватися на свіжому повітрі!

На запрошення кандидата у народні депутати по 184 округу від партії “Слуга народу” Сергія Козиря до Нової Каховки завітають:

Богдан Ксенчук – рекордсмен України;
Богдан Копил – переможець фіналу Першої ліги України 2021; Віталій Герасимов – дворазовий Чемпіону Світу; Олександр Лашин – шестиразовий володар титулу “Найсильніша людина України”; Олександр Кочергін – діючий Чмпіон Світу та володар титулу “Найсильніша людина України 2021”.

Головний рефері: Легенда Українського спорту, найсильніша людина світу (2004), видатний український богатир – Василь Вірастюк.

“Я дякую Василю Вірастюку за те, що завітав до нас на Херсонщину.
Це справді визначна людина для України. Для нашого спорту. Пам’ятаю як він отримав Титул Найсильнішої Людини Світу. Вся країна пишалася його досягненнями. Він гідно несе наш прапор.

В такий важкий час, коли наступає нова хвиля пандемії Ковід-19, ми маємо направляти всю необхідну допомогу нашим лікарям, які борються за життя людей. Але й не забувати про профілактику та карантинні обмеження, мотивувати людей вакцинуватися. Особисто я вважаю, що потрібно підтримувати імунітет фізичними вправами. Притримуватися здорового способу життя. Саме тому ми проводимо тренування на відкритому повітрі, аби підтримати наших людей в цей важкий час. Василь Вірастюк – це символ здорового духу нашої нації”, – вважає кандидат у народні депутати України Сергій Козир.

Джерело: Online НК.