У Новій Каховці відзначили Всесвітній день футболу

10 грудня 2019 року у Новій Каховці в спортивному залі «Будівельник» відбулось спортивне свято з нагоди Всесвітнього дня футболу.

Футбол люблять у Новій Каховці. В місті діють громадські організації «Федерація футболу м. Нова Каховка», головою якої є перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, та «Новокаховський клуб «Енегрія», директор Сергій Корольський, почесний президент клубу міський голова Володимир Коваленко.

Багато уваги в місті приділяється розвитку дитячого футболу. В ДЮСШ «Таврія» Нової Каховки працюють 5 тренерів-викладачів з футболу, це:

  • Масюткін Данило – з самими маленькими футболістами 20011-13 р.н;
  • Кухарчук Сергій – тренує юних футболістів на футбольному полі «Таврія», що знаходиться в ц. Основі.
  • Кулик Віталій – який цього року з Новокаховською командою виборов І місце у змаганнях з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н. та молодше за програмою Х літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини та ІІ місце у змаганнях з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. та молодше за програмою Х літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини;
  • Черняєв Павло, який зі своїми вихованцями 2008 р.н. та молодше стали Чемпіонами Херсонської області з футболу сезону 2018-2019 р.р.
  • Ківнюк Андрій, тренер команди дівчат, які в цьому році зайняли ІV місце на Чемпіонаті України з футзалу в м. Лиман, а також отримали бронзову нагороду у змаганнях з футзалу серед дівчат 2003-2004 р.н. та молодше за програмою Х літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини.

У спортивному клубі «Енергія» з юними футболістами працює тренер Бакулін Анатолій.

До юних футболістів, що зібралися на свято, з вітальним словом звернулися міський голова, почесний президент футбольного клубу «Енергія» Володимир Коваленко та голова громадської організації «Федерація футболу м. Нова Каховка», перший заступнику міського голови Леонід Чурсинов.

Від міського голови Володимира Коваленко та від начальника відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталії Таран юні футболісти отримали солодощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *