У Новій Каховці пройшов відкритий турнір з футзалу пам’яті Олега Філатова

11-12 січня  2020 року у місті Нова Каховка пройшов дев’ятий щорічний відкритий турнір з футзалу пам’яті гравця і тренера команди “Енергія” (Нова Каховка) Олега Філатова.

В турнірі прийняли участь 7 учасників:  з Нової Каховки команди «Таврія», «Авангард», «Нова Каховка» і «Енергія-ветерани», а також команди з Чорнянки, Берислава та Малокаховки.

Після групового етапу в півфіналах команда з с. Чорнянка обіграла «Таврію» (Нова Каховка) з рахунком 6:5, а команда з м. Берислав – команду з с. Малокаховки «Шахтар» з рахунком 7:5.

Таким чином у фіналі зійшлися команда з с. Чорнянка і команда з м. Берислав. З рахунком 6:3 цей матч і весь турнір вперше виграла команда з міста Берислав.

Третє місце вп’яте, в історії турніру з рахунком 6:5 виборов тогорічний переможець – команда «Таврія» з м. Нова Каховка.

Малий кубок отримала команда «Авангард» (Нова Каховка).

Організатори турніру, колишні вихованці тренера Олега Філатова, Євген Яровий, Андрій Янчук та Денис Білоусов, які подарували переможцям кубки, вдячні за підтримку міському голові Володимиру Коваленко, ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» (голова Леонід Чурсинов), а також відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) та директору ФК «Енергія» Сергію Корольському.

Окрема подяка постійному технічному партнеру турніру компанії Селект, які залюбки подарували чотири чудових м`яча для найкращого бомбардира Володимира Біжко (м. Берислав), найкращого воротаря Романа Гуріна (м. Берислав), найкращого гравця Сергія Низовця (ФК «Таврія») та приз «Відкриття турніру» отримав Давид Калаш’ян (ФК «Шахтар»). А також велика подяка незалежним медіа оглядачам Володимиру Дяглеву та Олексію Щепкіну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *