У Новій Каховці студенти політехнічного коледжу зустрілись з учасницею чотирьох Олімпіад Іриною Новожиловою

8 вересня, у Новокаховській міській бібліотеці №2 відбулася інформаційна година «Нова Каховка спортивна» для студентів НКФПК, на яку запросили учасницю Токійської олімпіади легкоатлетку Ірину Новожилову.

В зустрічі з Іриною Новожиловою, яка є учасницею Олімпійських ігор 2008, 2012, 2016, та 2020 років взяв участь заступник міського голови Володимир Арнаут.

Бібліотекар Ірина Рядних розповіла про спортивне життя Нової Каховки, про видатних спортсменів нашого міста. Особливу увагу приділила останній Олімпіаді – 2020, яка відбулася цього року в Токіо. Адже нам є чим пишатися: із шести учасників з Херсонської області троє спортсменів з Нової Каховки.

Ірина Новожилова дуже змістовно, а саме головне, цікаво, розповіла про свій спортивний шлях, про Олімпіади, в яких вона брала участь.

Зустріч проведена у форматі запитань і відповідей. І колектив бібліотеки, і молодь дуже вдячні Ірині за розповідь. Щоб досягти таких результатів, потрібно було наполегливо працювати.

А ще Ірина Новожилова подарувала бібліотеці книгу М.М. Булатова «Енциклопедія Олімпійського спорту в запитаннях і відповідях».

Джерело: Спорт | Online Нова Каховка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *