У херсонському коледжі привітали з ювілеєм заслуженого тренера України

Колектив Комунального закладу «Херсонський фаховий спортивний коледж» Херсонської обласної  ради щиро вітає з 80-річним Ювілеєм Вечерка Євгенія Матвійовича!            

Трудова біографія Євгенія Матвійовича пов’язана зі спортом понад півстоліття. За цей час він зарекомендували себе вмілим організатором, проявив безмежну відданість справі. Протягом багатьох років веде підготовку спортсменів вищих досягнень, членів збірних команд України. Серед його вихованців є учасники Олімпійських Ігор, Чемпіонатів Європи, академіки, професори, які гідно представляють нашу державу у всіх галузях.         

Євгеній Матвійович Майстер спорту СРСР (1967), Заслужений тренер України (1986), арбітр міжнародної категорії з настільного тенісу (1990), Заслужений працівник фізичної культури та спорту України (2002), нагороджений Почесною Грамотою та медаллю Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом» (2017),  орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2020), Почесний громадянин м. Херсон (2020), президентський стипендіат (2021).         

Євгеній Матвійович народився 15 лютого 1942 року у м. Херсоні, почав працювати з 14 років, з 1956 по 1960 роки навчався у Херсонському машинобудівному технікумі.         

У 1960 році почав працювати на Херсонському машинобудівному заводі ім. Г.І. Петровського. А з 1965 по 1970 роки перейшов працювати на Херсонський завод карданних валів. У 1964-1965 роках був чемпіоном ЦР «Авангард», в 1967 році став чемпіоном України. У 1968 році закінчив  Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю викладач фізичного виховання.  З 1970 по 1981 роки працював в обласному спортивному комітеті головним тренером навчально-спортивного відділу.         

З 1988 року і по теперішній час працює в Херсонському фаховому спортивному коледжі Херсонської обласної ради. Підготував 4 майстра спорту міжнародного класу, 76 майстрів спорту СРСР та України, 7 переможців першостей Європи, 5 чемпіонів СРСР, більше 500 разів його спортсмени-учні ставали переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань.        

У 1986 році був кращим тренером України, працював зі збірною командою України, як перший суддя міжнародної категорії на Херсонщині серед всіх видів спорту, приймав участь у суддівстві чемпіонатів СРСР, України, Європи, Світу.        

Активно займається розвитком настільного тенісу в Херсонській області, користується заслуженим авторитетом серед спортивної громадськості області та України, колективу педагогів коледжу та спортсменів.

Шановний Євгене Матвійовичу! Бажаємо Вам доброго здоров’я, енергії, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо України.  

Джерело: «Український Південь» з посиланням на Фейсбук-сторінку Херсонського фахового спортивного коледжу.