У Херсоні кращі спортсмени отримали іменні стипендії

У Херсоні кращі спортсмени, які гідно представляють місто на всеукраїнських та міжнароднмх спортивних змаганнях, отримали фінансову підтримку з міського бюджету. Відповідне розпорядження № 333-р  від 24 грудня 2020 року підписав міський голова Ігор Колихаєв з  метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у місті Херсоні.  
Іменні стипендії у розмірі 10  тис. грн  кожна, з одноразовою виплатою призначені  наступним спортсменам, які представляють такі види спорту – змішані єдиноборства, веслування академічне, веслування на байдарках і каное,  стрільба з пневматичної зброї, кульова стрільба,  спортивна гімнастика,  жіночий гандбол,  кіокушин-карате,  плавання,  козацький двобій, пляжний гандбол, бокс, жіночий бокс, вільна боротьба,  кікбоксинг WAKO, хокей із шайбою,  спортивне орієнтування, шашки-100:

Афанасенку Артему Олександровичу –  майстрові спорту України міжнародного класу, чемпіонові України зі змішаних єдиноборств, срібному призерові чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств; 
Баблюк Яні Ігорівні – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці України серед молоді з веслування академічного; 
Бойчук  Єлизаветі Олександрівні –  майстрові спорту України, чемпіонці України серед юніорів, бронзовій призерцічемпіонату України з пневматичної зброї серед дорослих; 
Бураго  Ользі Олексіївні – майстрові спорту України, чемпіонці України з веслування на байдарках і каное (марафон); 
Василенко  Вікторії Віталіївні – майстрові спорту України, чемпіонці України з веслування академічного серед молоді;  
Височенко Вікторії Юріївні –  майстрові спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України (гвинтівка, пістолет, рухома мішень) серед спортсменів 1999 року народження і молодше; 
Гаврикову Артему Олександровичу – майстрові спорту України, срібному призерові чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед юніорів; 
Горенко Валерії Каренівні –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Гречаному Олександру Сергійовичу –  кандидатові у майстри спорту України,  бронзовому призерові чемпіонату України з  веслування академічного серед юніорів; 
Гнатковському  Іллі Сергійовичу –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з кіокушин-карате серед юнаків, чемпіонові Європи з кіокушин-карате серед юнаків; 
Давидовій Богдані Владиславівні – дворазовій бронзовій призерці чемпіонату України з плавання серед спортсменів з вадами слуху; 
Дерешу Михайлу Андрійовичу –  чемпіонові України з рукопашного бою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, бронзовому призерові чемпіонату світу з козацького двобою; 
Дерій Юлії Сергіївні – чемпіонці України з кіокушин-карате, чемпіонці Європи з кіокушин-карате; 
Дейкун Валерії Валеріївні – кандидатові у майстри спорту України, срібній та бронзовій призерці чемпіонатів України з легкої атлетики (метання диска); 
Джиошвілі  Богдану Бежановичу – майстрові спорту України, чемпіонові України зі спортивної гімнастики серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед дорослих; 
Драпкіну  Андрію Андрійовичу – майстрові спорту України, чемпіонові України з плавання серед дорослих серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; 
Довбні  Вікторії Олексіївні –  бронзовій призерці чемпіонату України з плавання серед молоді серед спортсменів з  вадами слуху, бронзовій призерці чемпіонату України серед дорослих з плавання серед спортсменів з вадами слуху; 
Завертайло Анні Михайлівні –  кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці чемпіонату України з кіокушин-карате, чемпіонці Європи з кіокушин-карате; 
Зражевській  Юлії Олександрівні – майстрові спорту України, учасниці Літнього чемпіонату України та кубку України з кульової стрільби серед дорослих; 
Кальченко Анастасії Костянтинівні – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу 2019 року; 
Карпіну Кирилу Вікторовичу – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з веслування академічного серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з веслування академічного серед молоді; 
Картавцевій Крістіні Олексіївні – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці України з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок та школярок; 
Кириченку Івану Віталійовичу –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, бронзовому призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату світу з козацького двобою; 
Клівчуцькій Наталії Віталіївні – майстрові спорту України, чемпіонці України з вільної боротьби серед кадетів, срібній призерці чемпіонату Європи з вільної боротьби серед 
адетів; 
Копайгорі Анастасії Олексіївні – кандидатові у майстри спорту України, учасниці особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное; 
Красінському Кирилу Руслановичу – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з веслування на байдарках і каное серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з веслування на  байдарках і каное серед юніорів; 
Кулагіній  Антонині Олегівні – майстрові спорту України, срібній призерці чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорок, чемпіонці Європи з вільної боротьби серед кадетів, чемпіонці світу з вільної боротьби серед кадетів; 
Мазешній  Олександрі Віталіївні – кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці командного чемпіонату України з веслування академічного; 
Маліновському  Івану Юрійовичу –бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, бронзовому призерові з козацького двобою; 
Мамедову Зауру Теймуровичу – майстрові спорту України, чемпіонові України з кікбоксингу ^\^АКО серед юніорів, чемпіонові Європи з кікбоксингу \VAKO серед юніорів, чемпіонові світу з кікбоксингу \VAKO серед юніорів; 
Марцинюку Юрію Олександровичу – майстрові спорту України, призерові чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед молоді; 
Матусевичу Денису Павловичу – срібному призерові чемпіонату України з хокею із шайбою серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з хокею із шайбою серед дорослих; 
Матюшенку Євгену Миколайовичу – кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України серед юніорів та молоді з веслування на байдарках і каное; 
Межерицькому Сергію Сергійовичу –  кандидатові у майстри спорту України, призерові чемпіонату України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; 
Морозенко Ірині Віталіївні – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу серед дівчат, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Пазичу Ростіславу Олеговичу – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з боксу серед юніорів; 
Паламарчук Аміні Ігорівні – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці Відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное; 
Панченко Наталії Володимирівні – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу серед дівчат, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Пасічник Вікторії Віталіївні  майстрові спорту України, срібній та бронзовій призерці чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок; 
Познякову Артему Ігоровичу – бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою; 
Половенко Анастасії Віталіївні – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці Відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное; 
Пономарчуку Єгору Сергійовичу – кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з веслування академічного серед юніорів; 
Пешенку Мар’яну Костянтиновичу  кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові кубку України з кіокушин-карате, срібному призерові чемпіонату Європи з кіокушин-карате;
Рожковіи  Поліні Ігорівні  кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України з веслування академічного серед юніорів; 
Романенку  Івану Леонідовичу – чемпіонові України зі спортивного орієнтування серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед молоді; 
Солов’ю Ігорю Євгеновичу – майстрові спорту України, срібному призерові чемпіонату України зі стрільби кульової серед юніорів; 
Файденко  Кристині Юріївні –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное;
Федчуну Нікіті Сергійовичу –  срібному призерові чемпіонату України з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату світу з козацького двобою;
Філенку Артему Андрійовичу – срібному призерові чемпіонату України серед юнаків з шашок-100, бронзовому призерові чемпіонату Європи серед молоді з шашок-100;
Яремчук  Ксенії Михайлівні –  кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці чемпіонату України серед дівчат не старше 2002 року народження з шашок-100, бронзовій призерці чемпіонату Європи серед молоді з шашок-100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *