У Херсоні пройшов турнір з баскетболу 3х3

У місті Херсон 1 і 2 червня 2019 року на території торгово-розважального центру «Фабрика» відбувся відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3. Відповідні змагання проводилися під егідою Федерації баскетболу України та за підтримки Херсонської регіональної федерації баскетболу, Федерації баскетболу міста Херсон та Управління молоді та спорту при Херсонському міськвиконкому.

1 червня в день «Захисту дітей» змагання проводилися серед дитячих команд трьох вікових категорій: 2003-04 р.н., 2005 -2006 р.н. і 2007 р.н. і молодше. Незважаючи на спеку, температура в день змагань перевищувала 35 градусів, змагання викликали великий ажіотаж серед юних баскетболістів, їх батьків, знайомих і простих уболівальників.

2 червня пройшов другий етап стритбольних змагань, в якому взяли участь молодіжні команди у віці до 18 років і дорослі команди в яких вік гравців перевищував 18 років.

У турнірі молодіжних команд взяло участь: 12 команд з Херсона, Каховки та Миколаєва. Перше місце зайняла команда «Тойота-Авто-Плаза-Л.Г.Д.» У складі: Гліб Леонтьєв, Богдан Грудковській, Дембіцький Микита. На другому місці команда «Моршинська 123»: Вологдин Валерій, Костик Антон, Камков Артем і Харитонов Андрій. Третє місце у команди «Дядько не ваш» в складі: Тюков Сергій, Гарбар Олександр, Живий Олег і Солоніченко Дмитро.

У віковій категорії старше 18 років взяло участь 13 команд, з таких міст як Херсон, Каховка, Миколаїв, Нова Каховка. Перше місце зайняла команда з Нової Каховки в складі Щепкіна Андрій, Дорошенко Віктор, Аверін Артем і Дзюбенко Сергій. На другому місці опинилася команда «Пшеничний» з Херсона: Колесник Олександр, Годзь Артем, Мінько Микита і Федотов Максим. Третє місце зайняла команда «Квартет Пуговка»: Мальцев Віктор, Берестнев Борис, Штанько Максим і Осипов Андрій.

За результатами змагань усі призери отримали медалі, грамоти та кубок, а також індивідуальні призи.

Чемпіони чоловічий та юнацької U-18 категорії отримують право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3. Чемпіони чоловічій категорії також отримують путівку на турнір категорії PRO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *