Херсонець Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу

Ігор Євтушенко виграв золоту медаль на чемпіонаті світу джіу-джитсу, що відбувся в Об’єднаних Арабських Еміратах. Він виступав у категорії “Майстер 4” (69 кг). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азада Джафарзаде.

Також чоловік є чинним чемпіоном України та Європи з джиу-джитсу.

Напередодні від’їзду спортсмена на чемпіонат світу, в. о. заступника міського голови Сергій Циганок від імені міського голови Ігоря Колихаєва подарував спортсмену кімоно.

48-річний Ігор Євтушенко, який працює двірником херсонської школи №57, став відомий всій країні завдяки посту-проханню в соціальних мережах щодо збору коштів на дорогу до ОАЕ. Про його історію дізналася вся Україна.

Джерело: Херсонець Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу – Херсонська міська рада