Херсонка Брунковська Софія – призерка чемпіонату світу з бразильських шашок серед молоді, юніорів та юнаків

З 25 серпня по 3 вересня 2019 року в м. Ізмир (Турція) відбувся ІІ чемпіонат  світу з бразильських шашок серед молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 8 країн: Україна, Росія, Арменія, Турція, Венгрія, Польша, Китай. 

За підсумками змагань в 6 вікових категоріях з класичної, швидкої та блискавичної гри на рахунку збірної команди України  47 медалей, 22 з яких – найвищого ґатунку. 

У складі збірної України виступала вихованка керівника гуртків з шашок Кім Олени Романівни Херсонського  дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Брунковська Софія, яка навчається у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55. 

Спочатку боротьба точилася за нагороди у розділі блискавичної програми, де українські спортсмени завоювали 17 нагород.

Чемпіонські титули здобули : Махонін Андрій, Петровська Софія, Гринишин-Крук Росана, Лобанова Дарина, Агарков Данило, Глушко Анастасія, Леонов Кирило, Шепель Фелікс.
Срібло у своєму активі мають : Золотар Тимур, Блоха Андрій, Губарєва Анастасія, Зозуля Анна, Шнейдер Олександр та Попруга Віра. 
А Курілкін Данило, Коваль Олександр та Дружук Єлизавета – бронзу.

Наступного дня проходили змагання зі швидкої гри. Українська збірна команда додала до своєї скарбнички ще 15 медалей.
Чемпіонами світу з бразильських шашок зі швидкої гри стали: Золотар Тимур, Петровська Софія, Гринишин-Крук Росана, Лобанова Дарина, Агарков Данило, Глушко Анастасія, Шнейдер Олександр, Шепель Фелікс.
Срібні нагороди завоювали :Брунковська Софія, Махонін Андрій, Гераськін Никіта, Губарєва Анастасія, Попруга Віра.
Бронзові медалі: Курілкін Данило, Коваль Олександр.

За підсумками виступу з класичної гри української збірна команда додала до своїх нагород ще 15 нагород та, випередивши команди Польщі та Китаю, очолила загальнокомандний залік світової першості у цьому виді програми.
Золоті нагороди у своєму активі мають Шепель Фелікс, Глушко Анастасія, Лобанова Дарина, Агарков Данііл, Гринишин-‘Крук Росана, Петровська Софія.
Попруга Віра, Губарєва Анастасія, Блоха Андрій, Дружук Єлизавета, Махонін Андрій стали срібними призерами першості
Шнейдер Олександр, Коваль Олександр, Курілкін Данило, Брунковська Софія замкнули трійку найкращих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *