Херсонська студентка перемогла у змаганні з шахів

Про це розповів у соціальних мережах ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський: Херсонський державний університет завжди попереду!

Вам напевно відомо про мою любов до шахів ще з юних років. Адже я кандидат у майстри спорту СРСР з шахів, чемпіон міста та області з шахів у 70-80-х роках, а у 2002-2004 роках був президентом Херсонської обласної шахової федерації. Я щиро радію перемогам та досягненням наших студентів.

У лютому відбулися змагання з шахів серед закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет за програмою XV обласної Універсіади 2019-2020 навчального року.

Переможницею стала тоді ще студентка, а зараз випускниця факультету економіки і менеджменту Віолетта Яновська! Звісно, адже є яскравий приклад для наслідування. Мама Віолетти – Інна Григорівна Яновська (Гапоненко) – гросмейстер серед жінок (1995), міжнародний майстер (2002), Заслужений майстер спорту України, чемпіонка України (2008). Зв’язок поколінь. Дуже приємно, коли студенти досягають таких успіхів! Бажаю Віолетті подальших великих перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *