Херсонські бальники завоювали призові місця на Міжнародному фестивалі бального спортивного танцю «Moldova Dance Festival 2020»

Танцювальні пари клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості стали найкращими на Міжнародному фестивалі бального спортивного танцю «Moldova Dance Festival 2020», який відбувся на початку березня в м. Кишинів (Молдова).

Золото фестивалю здобула пара: Ковальчук Семен (ЗЗСО № 56) та Бойко Майя (ЗЗСО № 56).

Срібними призерами змагань стали: двічі (в латиноамериканській та європейській програмах) – Алексєєв Максим (ЗЗСО № 56) та Іванова Софія (ЗЗСО № 56); в латиноамериканській програмі – Ніколаєв Максим (Академічний ліцей ім. О. Мішукова) та Новолокіна Дар’я (Академічний ліцей ім. О. Мішукова) – ІІ місце в латиноамериканській програмі.

Бронзу завоювали три пари: в латиноамериканській програмі – Гусарчук Артем (Академічний ліцей ім. О. Мішукова) та Нілова Марія (Академічний ліцей ім. О. Мішукова), Алексєєв Максим та Іванова Софія; в європейській програмі – Ніколаєв Максим та Новолокіна Дар’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *