Херсонські ліцеїсти стали володарями Кубку чемпіонів UDSC у традиційних Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців

Вперше після тривалого карантину здобувачі освіти клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко) Центру дитячої та юнацької творчості при управлінні освіти Херсонської міської ради демонстрували свої надбання на великому паркеті, а саме, на традиційних Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців, які проходили у Палаці культури «Юність» м. Запоріжжя.

У турнірі взяли участь 805 танцівників, 622 пари, 227 соло танцівників із Дніпра, Херсона, Одеси, Києва, Мелітополя, Сум, Кривого Рогу, Харкова та інших міст України.

Саме завдяки якісному дистанційному навчанню під час карантину та наполегливій щоденній праці вихованців і тренера херсонські бальники завоювали медалі та кубки призерів

Володарями Кубку Чемпіонів UDSC та почесного І місця стала танцювальна пара: Ніколаєв Максим та Новолокіна Дар’я (Херсонський академічний ліцей ім. О.В. Мішукова) .

Бронзовими призерами змагань стали: Алексєєв Максим (ЗЗСО № 56) та Іванова Софія (ЗЗСО № 56); Стеценко Данило (ХФТЛ) та Кравченко-Скалозуб Карина (Олешківська гімназія).

Джерело: Управління освіти Херсонської міської ради.