Херсонські школи взяли участь у спортивному флешмобі

Уже другий місяць в різних куточках України вчителі фізкультури стають в планку в рамках челенджу #стою_за_освіту на підтримку своїх краудфандингових проєктів Re.Active. 
Херсонців запрошують долучитися до челенджу #стою_за_освіту, мета якого привернути увагу суспільства до потреби розвивати уроки фізкультури в українських школах та підтримати вчителів, які вперше розробили освітні проєкти і зараз прозоро залучають кошти через краудфандинг.
 
Як працює челендж: учасники підтримують будь-який проєкт учасників Re.Active на платформі GoFundEd, знімають відео, як вони стоять у планці (мінімум 30 секунд), публікують його з хештегом #стою_за_освіту та передають челендж 3 своїм друзям \ знайомим, закликаючи підтримати освітні проєкти на платформі.
 
Серед шкіл є 2 школи з Херсонщини, тож підтримайте свою локальну спільноту!
 
 
1. Знайомтесь — це “Sport team” та Вадим Пилипенко, він вже 3 роки розвиває гурток мас-реслінгу у «Нижньосірогозькій дитячо-юнацькій спортивній школі». За цей час тренер виховав десятки юних спортсменів, а зараз хоче удосконалювати та розширювати секцію для усіх мешканців громади.Окрім цього, проєкт покликаний залучити дітей з особливими освітніми потребами до занять мас-реслінгом за індивідуальним графіком навантажень, який допоможе їм покращити своє здоров’я та загартувати організм.
Тож підтримайте учнівську ідею для подальшої плідної роботи гуртка: https://gof.org.ua/campaigns/strong-team/
2. Привернути увагу учнів до занять фізичною культурою, зацікавити новими видами спорту, осучаснити уроки навіть в умовах відсутності спортивного майданчика і спортивної зали — ось що мають на меті школярі Каховської гімназії разом із вчителькою Оленою Дмитренко. Команда планує проводити уроки фізичної культури з використанням сучасного обладнання та впровадженням таких видів спорту як петанк, флорбол, фризбі-алтимат, регбі. Це допоможе кожній дитині проявити та знайти себе в тому чи іншому виді спорту, а змагання із залученням учнів інших шкіл міста зміцнить дружні стосунки та розширить спортивний світогляд юних каховчан!
Підтримайте учнівську ідею, аби сприяти якісним змінам в уроках фізичної культури: https://gof.org.ua/campaigns/sohodni-dii-zavtra-uspikh/

30 секунд планки і 1 клік на платформі – це велика підтримка і вклад у розвиток української освіти, зокрема розвиток уроків фізичного виховання. 

“Ми багато говоримо про освітні зміни, нові підходи у рамках школи як самостійної організації чи окремих напрямів роботи з учнями, але чомусь уникаємо розмов про фізкультуру. У багатьох уроки фізичного виховання асоціюються з нормативами та бігом по колу. Проєкт Re.Active повертає нас у сучасність і показує, що в Україні є багато ініціативних вчителів фізкультури, готових впроваджувати нові підходи, рівноправно залучаючи і хлопців, і дівчат до спорту. Саме тому вони потребують підтримки! Постом у соцмережах чи донейтом на платформі ви можете вплинути не тільки на уроки фізкультури в одній конкретній школі, але й змінити стереотипне ставлення суспільства до фізкультури в цілому й стати прикладом для інших”, – стверджує керівниця платформи GoFundEd, Олександра Пєтушкова. 
 
Джерело: Український Південь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *