Херсонці знову в переможцях та призерах, але вже на змаганнях «вдома»

25 червня 2021 року вперше на Херсонщині в м. Скадовськ відбулись змагання з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму ГРАН – ПРІ  «Чорне море» 2021.

Серед початківців та професійних топових спортсменів зі всієї України і навіть Туреччини, херсонські спортсмени – Михайло Лазор (номінація «атлетік-фізік») та Олександра Воловчик (номінація «Спортмодель»)  посіли 1 та 2 місце відповідно.

«Змагаючись не один рік у різних містах України та за її межами, отримуючи перемоги та визнання, я завжди мріяв прийняти участь у змаганнях «вдома». І до сьогодні не мав такої можливості.

Я безмежно радий приймати в гості друзів – спортсменів з різних куточків України і дуже пишаюся рівнем проведення змагань, за що вдячний організатору – В’ячеславу Головко  голові Херсонської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF», – каже Михайло Лазор, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи та Світу. 

Олександра Воловчик ділиться: «Емоції переповнюють … все було продумано до дрібниць: екран, подіум, світло, я,  як атлет отримала велике задоволення від позінгу на такій  сцен, та атмосфери в цілому. А підтримка моїх близьких людей була  безцінна!».

Своєю спортсменкою пишається її тренер Марина Запорожець, яка під час урочистостей отримала подяку за значний внесок у розвиток бодібілдингу.

За словами Марини: «Проведення цих змагань – це велика праця, яка дозволила вийти на новий рівень розвитку бодібілдингу в області».

Сам В’ячеслав Головко говорить:  «Я задоволений результатом, але це тільки початок! Червона стрічка перерізана, тож запрошуємо всіх до світу здорового та красивого тіла, всіх спортсменів та тих хто бажає ними стати, адже бодібілдинг не має обмежень, ні вікових ні будь-яких інших. Залежно від вподобань, кожен зможе знайти для себе свою категорію, бути здоровим, успішним та щасливим».