Хокейна перемога “Дніпра” над “Динамо”

17 листопада в Херсоні наша хокейна команда “Дніпро” виграла у харківського “Динамо” на льоду “Фаворит-Арени”. Це був другий матч сімнадцятого туру чемпіонату УХЛ.

У перші хвилини матчу гості провели дві атаки і намагалися закинути шайбу, але надійно зіграв воротар херсонців Олег Петров. Не вийшло відкрити рахунок динамівцям, граючи в більшості. А ось господарі майданчика свій шанс використали, провівши заміну атакуючої трійки, і відкрили рахунок.

Під кінець першого періоду «Дніпро» вів у рахунку 2: 0. У другому і третьому періодах гравці команд намагалися змінити співвідношення сил, але колишній рахунок зберігся до фінальної сирени. «Дніпро», набравши 3 очки, продовжує скорочувати відрив від лідера чемпіонату.

Нагадаємо, 8 листопада «Дніпро» мінімально поступився «Кременчуку».  А всього загальний рахунок у матчах цих двох команд в цьому сезоні: 14 забитих херсонцями шайб проти однієї пропущеної.