Чемпіонат м. Каховки з футзалу 2019/2020

З 26 листопаду 2019 року в спортивні залі ДЮСШ Каховської міської ради стартував XIV відкритий Чемпіонат м. Каховки з футзалу серед аматорських команд сезону 2019/2020. організатори: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з Каховською міською Федерацією футболу, при підтримці управління освіти міської ради та ДЮСШ Каховської міської ради.

Склад учасників:

ВИЩА ЛІГА: Старт (Каховка), Малокаховка, Спартак (Каховка),

ЕККО (Каховка), Екліпс (Каховка), Шахтар (Н.Каховка), Вінстайл (Каховка), Голландець (Н.Каховка);

ПЕРША ЛІГА: Інтер (Каховка), Сіріус (Каховка), Олімпієць (Каховка), Дніпро (Любимівка), Вулкан (Каховка), Опентек (Каховка), Атлетик (Каховка), Скіф (Каховка), ДЮСШ (Каховка), Фаворит (Роздольне).

Всі матчі чемпіонату проходять в спортивній залі ДЮСШ (вул. Ф.Гаєнко, 6а), ігрові дні: вівторок (перша ліга), четвер (Вища ліга), неділя (Перша та Вища ліга). Команди в обох лігах розіграють першість за коловою системою (у два кола), а переможці та призери визначаться на початку лютого наступного року.

Вже відбулись перші матчі, яки проходили в цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі. У Вищій лізі після двох турів лідирує каховська команда «ЕККО», у Першій лізі (після трьох турів) – «Фаворит» з Роздольного.

Головні матчі ще попереду, то ж запрошуємо любителів футболу на матчі Чемпіонату Каховки з футзалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *