Юний боксер з Олешок став чемпіоном

В смт. Затока Одеської області закінчилися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед школярів. Чемпіоном у ваговій категорії 72 кг став учень ЗОШ № 2 м. Олешки Олексій Степанов, який представляє КЗ Олешківська ДЮСШ “Золота нива” Олешківської районної ради. Олексій на одеському рингу провів 4 поєдинки.

Тільки в першому двобої з представником Донецької області він виграв за рішенням суддів, а всі інші поєдинки він закінчив достроково – за явною перевагою. У фінальному поєдинку в першому раунді він переміг представника Харківської області Бабина Івана, який був Чемпіоном України в 2018 році.

Крім Олексія олешківський бокс в складі Херсонської команди представляв Ярослав Мурадян. Ярослав в чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону України, у нього п’яте місце.

Тренує хлопців Анатолій Тюрін і Олександр Скібінський.