Юні Горностаївський спортсмени везуть з Італії медалі і пояси
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/04/c89129b78a62c1d9c1e2a4c6df50e0da.jpg)
4 вихованця поліцейського спортклубу «КІТ» у віці від 11 до 16 років на чолі з їх тренером-поліцейським Горностаївського відділення – інструктором вищої категорії, володарем «чорного пояса» з контактного карате Миколою Кітченко здобули перемогу на World championship WWFC, який проходив в Мілані.
У змаганнях з різних видів єдиноборств взяли участь понад 1000 учасників з 21 країни. Команда клубу «КІТ» з Горностаївського району входила до складу збірної України, яка налічувала 40 учасників.
Юні спортсмени показали відмінні результати і в запеклій боротьбі вибороли чемпіонські пояси з кікбоксингу, греплінг і іншим видам єдиноборств. Особисто Микола Кітченко виграв пояс з кікбоксингу у італійця.
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/04/8e78498bf9b9363b2b6398885f51d0d7.jpg)
![](http://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/04/3617962c4b3fd7fa641edc928fb8f0f5.jpg)
Про це повідомляє прес-служба облУМВС.